• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Holandia

reklama
wpadlam tu zobaczysz jak wam dzionek minal ale......:szok: tylu stron sie nie pospodziewalam:szok::szok::szok::szok::-D - 9stron w ciagu niecalych 9 godz:confused:- poddaje sie, wroce do was wieczorkiem i doczytam...:-p
 
A my juz kolo 20 jedziemy:tak: na 2 tyg:tak:

Aniu o tak tepo straszne:szok:
Iguana juz kiedys slyszalam te piosenki ,puscilam teraz Michalowi i spiewa halo ,halo:-D:-D
Co do mleka to ja karmilam piersia 2,5 miesiaca a pozniej maly sie nie najadal:no:Walczylam chyba z mies az w koncu learz i panie Z cb kazaly przejsc na butelke. Nastawiona bylam od poczatku ciazy ,ze bede karmic piersia:tak: Teraz mam nadzieje ,ze bede dluzej karmic:tak:
Mleka modyfik. tez bym nie nazwala syfem ....:sorry2:


Ja dzis zrobilam zupe ogórkowa,tak dawno nie jedlismy ze zjadlam chyba ze 3 talerze :szok::tak: Michas tez sie zajadal i za kazym razem mówil mniam jakie dobre:-D:-D


ANETKA gratuluje, a widzisz mówila ze jeszcze moze sie odmienic:tak:
 
Koszmar z tym odchudzaniem:szok:

Sencilla, niestety nie wiem gdzie dostać taki sok tutaj.

TheHague, udało Ci się spotkać na żywo z jakimiś Mamami z Hagi z tego forum? Z tego co pamiętam to z Hagi jest jeszcze Madziula85, karola82_82 i jedna Aneta (nie pamiętam całości nicka, nie udziela się ostatnio na forum). Kogoś pominęłam?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry