reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Jutro zaczynamy z zakladaniem nowych watkow. Te, co zaproponowala Madziula, sa godne przedytkutowania. Sama proponuje watek: przedszkola, zlobki, opieka dla dzieci.

moje haslo:
zakladamy wątki, aby nikt nie miał wątów :D

Kazdy moze zalozyc temat. Ale chcemy, aby zanim zalozy sie nowy temat, popytac na forum (wszystkich
blank.gif
) czy jest potrzeba takiego tematu i czy sie ogol zgadza. po prostu.

i jak ktos zaklada to niech go doglada
a nie,ze pozniej zyje swoim zyciem
posty nie w temacie beda kasowane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Amen....
I niech kazdy sie trzyma tematu, pogaduchy na ogolnym a konkretne info na poszczegolnych watkach :tak:
no i a propos ciezarowek, wy po kilku miesiacach tez urodzicie i bedziecie miec dzieciowe problemy i co wtedy znowu watek " ciezarowki po porodzie" :confused: wydaje mi sie ze na jednym ogolnym watku tez damy rade wszystkie poplotkowac jak dotychczas, w koncu wszystkie przez to przechodzilysmy juz mamy w planach :-)
 
jakos leci ;-) zarywamy jeszcze nocki ale maly jednym spojrzeniem wynagradza wszystko :-) a Daanus dalej zadowolony z brata i jako ze jest starszy musi go czasami pouczac i mu mowi "stoute Thijs, dat mag niet ":-D
 
:)
slodkie te dzieciaki :)

Wlasnie mi budzik oznajmil, ze wstaje do pracy za 4 godz i 40 min. Ide spac, dobranoc! I nie klocic mi sie jutro ;-)
 
HEj kobietki!
Ale sie tu dzialo....przez moment zastanwaialam sie czy aby wszystkie tu na forum jestesmy dorosle....sorki za to ale takie bylo moje odczucie.

Sencilla moim zdaniem macie racje a zreszta macie ja wiec czemu ktos ma pisac ze sie adorujecie,jesli komus nie pasuje to niech po prostu nie pisze.:-)
A tak wogole to jak Lilianka poza domem sie czuje???Jak ja dajesz na te pare godzin.

TheHaegu ja w Noord brabant mieszkam.


Ide sie szykowac bo mam znow wizyte u dentysty,,,dalej nie mam nikogo do pracy....:baffled:i nie wiem czy znajde.
milego dnia kobietki,nie piszcie za duzo bo potem mam duzo do czytania.
 
Witam
U nas tez szaro buro i ponuro:no: ja chce slonce!

Sencilla .Ania ja tez podzielam wasze zdanie:tak:
Jak sam tytul mówi POROD W holandii ,wiec dlaczego tam piszecie o du.. marynie?? Jestem tez na sierpien 2012 i bylam na pazdziernik 2008 i nikt tam nie zaklada sobie watkow od tak sobie tylko pietrwsze pyta WSZYSTKICH o zdanie :tak: Jesli zaczyna sie temat nie na odpowienim watku .to dziewczyny same sie przenosza na poprawny i nik ich karac nie musi:sorry2:
Ja tez keidys tu bylam nowa i dziewczyny byly juz zzyte ale jak sie chce to sie da...:tak: Ja tez sobie moglam zalozyc nowy watek bo dziewczn bylo duzo...

Oczywiscie takie watki jak o wozku ,medycenie , karmieniach ,szkolach itp sa potrzebne zeby nie wertowac :happy:

co do klótni to taklich spjec jak przez ostatnie 2 czy 3 mies jeszcze nie bylo:no: I jesli dobrze pamietam to na porod w holandii sie zaczelo...
 
hejka
zupełnie nie wiem co tu się dzieje Straszny niesmak Byłam na BB kiedyś na forum grudniowe mamy2005 i też tam tak się zrobiło do tego stopnia że uciekłysmy z niego i załozyłyśmy nowe forum I jestesmy na nim do tej pory Nawet miałyśmy spotkanie w srodku polski 2dniowe (bosko było prawie 20dzieci-2latków z rodzicami)
szczerze to nie interesuje mnie wątek o porodach itp Ja nie rodziłam tutaj nie planuje kolejnego dziecka i mam ochotę pogadać o pierdołach

ja raczej stoje z boku ale z moich obserwacji zawsze w kłótni najbardziej agresywne są te same osoby........
dziewczyny za mało macie roboty w domu zeby tak się dochodzić na forum......z sąsiadami w domu też tak robicie..........
piaskownicą mi tu zalatuje...........
za stara jestem na to:confused:


no i znowu pada
 
reklama
witam i ja:) odnalazłam post madziuli w którym proponuje tematy nowych wątków (i jeszcze ktoś pod nią coś dopisał ale nie wiem kto więc nie będę zgadywać) i chciałam tylko się odezwać ze jestem za, a dodatkowo można utworzyć jeden początkowy, w którym każdy, kto chce, ma na to ochotę czy po prostu aby się troszkę 'zadomowić' zamieści krótką notatkę o sobie typu "jestem Zosia, mama 2 dzieciaczków. mieszkam w nl od roku w prowincji..." i bez żadnych powitań itp tylko żeby zawsze osoby które zaglądają tu po raz pierwszy mogły się do tego odwołać i chociaż w minimalnym stopniu zobaczyć jaka jest grupa forumowiczek i troszkę je przez to poznać.
 
Do góry