reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzien dobry!
Kartki urodzinowe juz zrobilam,tylko musze kupic klej bo nie wiem gdzie zapodzialam.a swiateczne chce z zdjeciem ale nie mam narazie pomyslu.Fotki jak juz przykleje.
A my po sniadaniu i tez na spacer sie wybieramy,Iskierka fajne fotki.
 
reklama
Anp czekam...

a ja sie powoli zbieram na ten bieg..wlasnie wrocilam z Belgii bo mialam upatrzone tam buty do biegania:-Da teraz jeszcze tam fajna akcjie zrobili bo za kazda stara pare butow dostajesz bon na 10 e korting:tak:
 
I co kupilas Aniu te buty>????Wiem ze w Scapino mieli tez kiedys taka akcje.A my juz ze spacerku,,,dwie godziny chodzilismy a teraz obiadek i kawka,pochwale sie tez fotkami ....
P1090511.jpgP1090522.jpgP1090519.jpg
Wkleje zdjecia kartek ale jeszcze nie sa na 100%.
P1090532.jpgP1090534.jpg
 
Ostatnia edycja:
Aniu no wiesz, w tamtym roku w pazdzierniku zar lal sie z nieba, upal byl straszliwy, ja bylam w 5 miesiacu, a na plazy siedzielismy i sie zastanawialismy skad to ocieplenie klimatu, zeby w pazdzierniku temperatura do 30 stopni siegala :-D w tym roku raczej na takie wygibasy sie nie zanosi:nerd:

Moja kolezanka urodzila synka, miala wywolywany porod, i jeszcze do tego byl vacuum.... masakra :baffled: widze, ze tutaj czesto ten odkurzacz stosuja:dry: :baffled:
 
My dzisiaj z rana zaliczyliśmy basenik, a potem wybraliśmy się do lasku z drugiej strony Rijswijku i spacerkiem zawędrowaliśmy do parku ze zwierzaczkami (Vredenburch). Było bardzo fajnie:-D ...a teraz dalszy ciąg leniwej niedzieli:tak:

20121007131.jpg20121007132.jpg
 
Czesc dziewczyny!

Weekend prawie sie skonczyl tak szybko zlecial ale jezcze tylko 2 tyg do urlopu. Wczoraj mialam gosci (szwagier z kolega). Wogole to moj szwagier mial wypadek w pracy w on wrocil z PL we wtorek poszedl do pracy i kolega go nie widzial i przycisl do sciany wozkiem widlowym (5T) Teraz siedzi w domu i czeka az opuchlizna zejdzie zeby mogli ocenic co sie stalo bo byc moze ma zmiazdzona kosc. Narazie mial 2 rentgeny ale nic nie wykazaly.

A dzisiaj mialam taka przygode z Filipkiem ze masakra. Stal sobie w chodziku i jadl biszkopta smialam sie ze on tymi nogami musi caly czas machac na chwilke nie przestanie nie minelo pol minuty i moj T wola mnie i pyta co to jest pod jego nogami ja patrze a tam taka mega zolta plama nogami roztarata. Myslalam ze moj pies kupe zrobil a on wjechal w to :-) wyciagalam go szybko patrze on dupa czysta pies ucieka juz chcilam krzyczec na psa a tu patrze na nogawki od Filipa i mu sie wylewa nogawkami kupa. Wyobrazcie sobie jaka mialam brudna robote naszczescie nie bylam sama bo nie dalabym rady. Od razu do wanienki go wsadzilam. Pierwszy raz cos takiego widzilam i mam nazieje ze ostatni.

A tak na marginiesie to zlozylam zamowienie w tym polskim markecie o ktorym pisalam i dzisiaj barzo mili ludzie mi dostarczyli wszytsko do domu. Dostalam gratis pare probek z ziaji.
 
witam wieczorowo...

Anetko niezla akcja z tym chodzikiem:-D zdrowka dla szwagra:tak: a co do sklepu to fajnie macie z tymi zamowieniami... ja w sobote pognalam do polskiego sklepu.... na dzrzwiach ze od 10.00 a za piec 11.00 nikogo nie ma:dry::baffled: wiec pojechalam do drugiego gdzie majonez kielecki dostalam :tak: tyle ze w domu cena mnie zaskoczyla 4,20:szok::baffled: mniam ta moja salatka warzywna:zawstydzona/y:
Iguana ale z ciebie wedrowniczka:tak:jak zawsze foty super!

Karola gdzie sie zaszylas?

a to nasze medale!
 

Załączniki

  • DSCF4314.jpg
    DSCF4314.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 46
  • DSCF4304.jpg
    DSCF4304.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 52
Witam
Iskierka pewnie spisz jak sie tak dotlenilas,co? fajne foteczki - takie rodzinne...
Spałam, spałam. Za to dziś nie umiałam chodzić...:baffled: Coś mi się w tej ciąży porobiło i teraz jak dlugo pochodze to na drugi dzień mam straszmy problem z bólem spojenia.
Na szczeście dziś niedziela to odpoczęłam. Nawet mama nie nalegała na wyjazd do kościoła. Wiedziała, że musze odpocząć, bo następne 4 dni spędzę w pracy.
No właśnie, zapomnialam wam powiedzieć, że dzwonili z biura w piątek i mam pracę od poniedziałku do cwartku od 6.00-14.00. Mam nadzieję, że już tak będzie co tydzień.
A po południu na kawie była Robale z mężem i całkiem miło (choć krótko) spedziliśmy czas przy kawce:-)
 
hejka
a ja dzisiaj w pracy bylam i to az do wpoldo trzeciej :crazy: zawsze w niedziele jak jest pogoda i mysle ze uda nam sie wczesniej skonczyc to jak na zlosc zawsze sie ktos kreci i d... zawraca. Za to jak przyjechalam to pojechalismy do lasu i troche grzybow nazbieralam a Daan takiego ogromnego grzyba znalazl ze :szok: wrzuce jutro zdjecie

Aneta czego sie Filipek najadl ze go tak pogonilo :-D dobrze ze byliscie w domu

Anp karteczki ladne ja w tym roku zamowie chyba w kruidvat'cie tylko musze jakies ladne zdjecia upolowac z tymi moimi gagatkami

Aniu gratuluje medalu :tak: A co do majonezu to probowalas kiedys z AH

Sencilla ja nie przyjade bo to troche za daleko zeby tak czesto tam jezdzic :sorry2: a masz juz jakas konkretna date???
 
reklama
Witam
Aniu gratuluje medali ,pieknie:tak:Karinka pewnie dumna ...
Anp sliczne karteczki:tak:Dobrze ze Alex wyszedl calo na pietro:tak:
Aneta ty to masz przygody:-D
Iskierka gratuluje pracy ,odpoczelas po spacerze?
Iguana widze nowy wozeczek, Jas juz taki duzy:tak:

Michas w przedszkolu ,pranie sie pierze ,obiad juz prawie gotowy iiiiii Milutka sie budzi:tak::tak:
 
Do góry