reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

witam...ja niestety weekend przelezalam bo mi glowa pekala /migrenowo/:eek: Sencilla my tez albumy w tym roku robimy ale tylko dla pradziadkow:-D jak na razie mysle nad kartkami swiatecznymi własnego projektu hihi wiec może podzielicie się jakimiś fajnymi linkami gdzie można zamowic kartki ze zdjeciem oprócz hema.nl i kruidvat.nl?:sorry2: może się komus przyda....................i już nie wiem co miałam napisac...:dry::eek:
 
reklama

Aniu my wysylamy kartki swiateczne przez www.kerstkaartensturen.nl Mozna zaprojaktowac wlasna kartke, a poza tym wystarczy wpisac liste adresow a oni sami zajma sie wysylka (takze za granice). Karteczki w kopertach i ladnie zaadresowane :tak:

No a jesli chodzi o prezenty to zalezy od upodoban obdarowywanej osoby...ale jesli juz naprawde nie wiemy co kupic to bony upominkowe do ksiegarni, empiku, perfumerii sa moim zdaniem jak najbardziej na miejscu.

Anetka z tym okresem to nie za bardzo Ci pomoge bo u mnie to wygladalo tak: z pierwszym dzieckiem okres dostalam 4 miesiace po porodzie i tego samego dnia popedzilam do domowego po tabsy (nie karmilam juz piersia), z dziecieciem numer dwa trzy miesiace po porodzie domowy zalozyl mi spirale (Mirene) choc okresu jeszcze nie mialam. Ale wydaje mi sie, ze po porodzie okresy moga byc nieregularne, tak jak wspomnialy juz dziewczyny.
 
nana to normalne:tak: w koncu caly czas jest z mama i tata a nagle jakas pani z nim zostala:zawstydzona/y: w koncu nie czesto go gdzies zostawiasz u kogos, wiec dla niego to byla nowosc.

Ja teraz jak Tomek mial 8 miesiecy to nie moglam wyjsc nawet do.. toalety ani do kuchni, bo plakal jakby ktos cos mu zrobil albo by sie uderzyl, raz az mi sie zapowietrzyl i nie mogl zlapac oddechu :shocked2::-:)zawstydzona/y: od tego momentu zawsze przeciagam wszedzie lozeczko z nim do kuchni jak cos robie:tak: on tam skacze, bawi sie i mnie widzi, wiec jest spokoj i nie ma placzu :-) dobrze ze juz mu te leki separacyjne minely, bo jakby mu sie to ciagnelo do 2-3 lat to nic bym nie mogla zrobic :-D no plakal nawet jak mu sie za lozeczko schowalam zeby mu 'akuku' zrobic :cool2:
 
Zastanawia mnie ta sytuacja z Tymkiem moze tam u opiekunki bylo mu zle.On raczej nie jest strachliwy u obcych to czuje sie jak u siebie :-DPierwszego dnia jak go zostawialam to bylo ok ale juz drugiego nie byl taki odwazny.pewno wiedzial co sie swieci.Do tego jest chory ,zabki mu ida.No ale narazie jestesmy razem.
 
Dzień dobry. Udało nam się bezpiecznie wrócić z Polski chociaż podróż w tamtą stronę była ciekawa, czułam się jakby miało być Boże Narodzenie, wszędzie biało:-). No, a po powrocie jak zawsze, chłopcy do szkoły, a ja sprzątam po samodzielnych kocich rządach;-).
Dziewczyny kto tutaj szczepi większe dzieci (8 lat), załatwię to u rodzinnego?
Anp serdeczne gratulacje:-)
Nana, z urzędami tak już jest oni muszą mieć na wszystko podkładkę, no i trzeba uważać bo zostawiają dwa awiza i pismo uznają za dostarczone.
Milego popołudnia dla Wszystkich
 
Ania 1272 a o jakie szczepienia konkretnie chodzi? Jesli te z listy szczepien to do lekarza szkolnego trzeba sie udac. Jesli inne np. przeciw grypie to do domowego :tak:.
 
Ma-Rita dziękuje, u nas nie ma lekarza szkolnego więc pewnie zostaje mi rodzinny. Na pewno mam przypominające szczepienie na odkleszczowe zapalenie opon mózgowych do zrobienia, a co jeszcze to nie wiem, każdy kraj ma swój kalendarz, więc bedzie musiał ktoś się wczytać w te szczepienia:-)
 
reklama
Do góry