reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

bry wieczor... dzięki dziewczyny za linki - na pewno się przydadzą... Iskierka to samo miałam napisac:tak: GGD to odpowiednie miejsce gdzie na pewno cos na ten temat wiedza..;-)a Karola gdzie się podziala po imprezie???:cool2:
 
reklama
O wlasnie, GGD bedzie najlepsze :tak:
A karola pewnie dochodzi do siebie po imprezie :-p

No kobietki w najblizsza sobote przybywa do Holandii Sinterklaas i trzeba sie przygotowac na ponad dwa tygodnie szalenstwa z prezentami, peppernoten i Zwarte Pieten :errr:
 
Bardzo dziękuje za odpowiedzi:-). Czasami ciężko połapać się w tym holenderskim systemie opieki zdrowotnej. Do GGD rozumiem można udać się bez skierowania?
 
Witam
Jestem dziewczynki ,jestem i zyje po imprezie:-D:-D;-)

czasem cos was podczytam ale juz na napisanie za bardzo czasu nie mam:baffled:Milenka teraz jst absorbujaca i spi 2 razy po 20 min i raz ok godz:tak:wiec w tym czasie sie biore do pracy ,lub cos z Michalkiem robie:tak:Michas jeszcze dzis w domu a od jutra szkola:tak:

Mi sie wydaje ze w sobote prawie do kazdego miasta przyplywa lub przyjezdza Mikolaj ale pewna nie jestem:sorry:

A chce was zapytac czy kupujac fotelik samochodowy 15-36 kierowaluscie sie firma i wynikami testów czy z tych tanszych? Wczesniej sprawdzalam wyniki i tym sie kierowalam ale duzo moich znajomy na to uwagi nie zwraca:baffled::sorry:

no i juz pospane:no::crazy: zdazylam zjesc sniadanie i troche pouchraniac..
 
karola my kupujemy maxi cosi, bo jakos takie solidne sie wydaja i w testach tez wysoko sa. ja osobiscie bym sie bala wlozyc Tomka do fotelika bez testow, w koncu to moze uratowac zycie i warto by bylo dobre. ale duzo moich znajomych tez na to uwagi nie zwraca i kupuja najtansze.
 
no wlasnie my mielismy dla Michalka maxi cosi 9-18 kg:tak:co prawda wazy 17 kg ale juz sie rozgladamy za wiekszym :tak: duzo ludzi kupuje wózki ktore 3 w1 nie zwracaja uwagi na fotelik :baffled:pozniej tez nie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka!
A ja jestem mega zadowolona ,przyszly mi dzis kartki z tej stronki ktora podawalam,-w 3 dni je zrobili i wyslali,mega szybko.Gdzies okolo 5 grudnia beda lecaialy w skrzynke na listy.
Co do fotelika to my tez mamy maxi cosi 9-18 i nastepny pewno bedzie z tej samej firmy.
milego popoludnia
aha 26 ide na pierwsza wizyte do poloznej-ciekawa jestem co powiedza i czy beda chodzila do nich czy po cc do szpitala co miesiac na wizyty-jak myslicie???
 
Do góry