reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Gosiu to nieciekawie z tym dojazdem:-(
Iskierko ale mała szybko rośnie:-):-)
TheHague, fajnie usłyszeć pierwszy raz Mama, gratuluje:tak:
Aniu mam nadzieje, że czujesz już się całkiem dobrze
Secilla, fajny temat warsztatów tylko termin nijak mi nie pasuje.Szkoda bo chętnie bym gdzieś wyszła. Po dzisiejszej rozmowie z synem, mam taki mętlik w głowie...Chyba będę musiała psychologa poszukać, bo już nie wyrabiam.
 
reklama
Ania, a zobaczysz co będzie jek bedzie mial lat naście...... Ja dziś też miałam "pogawędki na temat", ale mam wrażenie że jednym uchem weszło a drugim wyszlo.......:dry:
 
DZIEN DOBRY...Uroczyscie informuje ze mnie niebylo bo mi internet zablokowali:-D:baffled:- ja nie rozumieM ludzi którzy pracują w KPN...tego samego dnia robia incaso z kąta i tego samego blokują z powodu niezapłacenia potem mi pani grzecznie tłumaczyła ze niestety ale musze 48h poczekać żeby się aktywował:szok::szok::baffled::szok::szok:Ania ja mam się już całkiem dobrze:tak: i zycze ci powodzenia w rozmowach z synem..każda z nas to czekam:tak: miłego dnia
 
Dzien dobry!
Melduje sie ze zyje,niestety nie mam na nic ostatnio czasu,moje samopoczucie ostatnimi tygodniami bylo mega straszne---ale od wtorku jest juz lepiej.Mam nadzieje ze to nie wroci,bo przyznam sie ze nie chcialo mi sie myslec wieczorami o kolejnych dniach.Zaliczylam wizyte u poloznej,niestety termin wyznacza dopiero po usg-a umowilam sie na 13 grudnia wiec zobaczymy!
Lece odpoczac bo dziecko spi,a ja skonczylam gore sprzatac.A pozniej do pracy.
Gosiu nieciekawie masz...wspolczuje jak bedziesz musiala jezdzic rowerem,a nie masz kogos kto jezdzi do Eindhoven na 6???
Do reszty sie nie odniose bo niestety nie doczytalam,sorki,pozdrawiam.:-):-)
 
Dzień dobry!!!
Brrr ale zimno dzisiaj. Moje dziecko zazyczyło sobie rękawiczki bo mu paluchy marzną jak szaleje na przerwach. Wczoraj mieliśmy wieczór wróżb andrzejkowych,, młodszy przyniósł ze szkoły opisy wróżb i nie było zmiłuj się:-)

Iskierko ktoś kiedys powiedział, ze nastolatki to wogóle osobna kategoria ludzi i coś w tym chyba jest:tak:Generalnie nie mam z nim większych problemów ale czasami rece mi opadaja. Staram sie z nim duzo rozmawiac i mam nadzieje ze wyjdzie nam to na dobre. Za rok matura i pewnie wyfrunie z domu, bedzie ciężko:-D
Miłego dnia dla Wszystkich
 
dzień dobry...kochana moja najstarsza ma 7lat:szok: i już niezły charakterek hihi...ale tez rozmawiamy dużo i staramy się obie wiec może jakos obleci hihi...ja już zakupy zrobiłam weekendowe wiec mam jutro z głowy...teraz wrzuce może jakies pranie i ciasto i będę się byczyc do poniedziałku:-D/ hmmmm chcemy jutro zmienić wykładzinę w solonie, posadzic kwiaty na wiosne i 1000 innyc rzeczy:-)/
 
reklama
:szok:hejka

czy poniedzialek tez was przywital taka piekna pogoda?????\\\ u nas juz jest wszystko biale :-) momentalnie zachcialo mi sie choinki:tak:
moj M jedzie dzisiaj jakies auto szukac, mam nadzieje ze cos znajdzie bo nie usmiecha mi sie na rowerze jezdzic w taka pogode :no:
 
Do góry