reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

home sweet home

reklama
Dziewczyny wkrótce zaczynamy remont łazienki i mam dylemat, nie wiem czy zdecydować sie na wannę czy prysznic... Biorę pod uwagę jeszcze coś takiego
~ PROMOCJA Kabina Prysznicowa 150x83 Jacuzzi SAUNA (3630933784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A musze szybko podjąć decyzje, bo bedzie przerabiana woda a inaczej jest przy wannie inaczej przy prysznicu...

a nie wolisz np. wanny ze szklanym parawanem (wtedy masz 2w1) Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://nokautimg3.pl/p-2c-3b-2c3bc82c9a88fe4826a1a328641b1560500x500/parawan-nawannowy-kolo-niven-125.jpg
 
No mnie taka kabina "krowa" tez średnio leży, muszę popatrzec na te wanny z parawanem, tylko ze wanna musiała by być u nas narozna bo mamy wąską łazienkę, 1,5m na 5m... Nie wiem czy taki parawan do naroznej wanny dostane, chociaz w sumie teraz w sklepach jest chyba wszystko...
 
Sosnowiczanka- jeżeli będziecie decydować się na coś takiego jak wkleiłaś, to poszukajcie czegoś solidnego , bo większość ich to takie jednorazówki;-) Im ma więcej kombinacji, tym gorzej, bo to się zapycha i nie działa.
My mamy taki prysznic - ale tylko awaryjnie , bo w przyszłym roku planowany jest zupełnie inny, za sporą kasę niestety:-p Kupiliśmy taki prysznic kabinowy, bo tylko wystarczy go przysunąć do ściany i już działa, ale ja brałam bez dodatków- ma jedynie radio:-pNa razie działa bez zarzutów.
Jeżeli to ma byc już coś na stałe, to raczej pomyśl o pomyśle a_gali.
 
Sosnowiczanka- są parawany do wanien narożnych, bo sama taki miałam.. :tak:

My remont zaczynamy za 2 tygodnie, na razie kuchnia plus przedpokój. No ale to bierzemy sobie na spokojnie, bo na kredyt nie mamy co liczyć, więc będziemy remontować z pieniędzy które zdołamy odłożyć. Póki co muszę wszystkie meble powynosić i uprzątnąć wszystko na zero. Wczoraj widziałam fajne drzwi.. Zaczynam tym żyć!:-D
 
reklama
Do góry