reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***HOT NEWS*** czyli info z pierwszej ręki <BEZ KOMENTARZY!>

No to ja uzupełnię:

Hej. Wczoraj wieczorem poszłam na przepustkę a dziś rano wróciłam na ktg i okazało się że mam skurcze co 8 minut po 90 -100. Zostawili mnie w szpitalu. Przez cały dzień brzuch mi się stawiał ale brak rozwarcia więc mnie trzymają bez niczego. Po południu zaczęło mnie boleć podbrzusze i pachwiny i krzyż no ale skurcz napisał się tylko 1. Nie wiem co to będzie dalej! Jak u was? A jak dziewczyny. Urodziła którąś? U mnie jakies wariactwo. Lekarz dyżurujący chciał mi dac Fenoterol! Koniec 38 tc! Z moja arytmia i częstoskurczem. Po co. Fak! Nie zgodziłam się. Pewnie chciał mnie przetrzymać do poniedziałku aż będzie mój gin i bał się że będzie musiał robić cc!
 
reklama
Wieści od fioletowej:

Na razie leze i czekam na sale operacyjna. Tuz za mna ba oddzial przyjeli babke chyba z jakimis komplikacjami i ja wzieli pierwsza. Ja juz jestem gotowa - po badaniach, z torebunia ;) (cewnikiem) po sniadanku-kroplowce. Tylko spac mi sie chce.
 
Morena:

Hej. o godz 12.05 na swiat przyszla Gabriela :-) 3100, 55 cm, 10 pkt. Wlasnie puszcza mnie znieczulenie ale narazie tragedii nie ma. Gabi jest caly czas ze mna, albo cyca sobie albo spi przytulona do mnie :-) Jest dla mnie calym swiatem! Pozdrow ode mnie wszystkie Mamuski na forum. Czy ktoras jeszcze urodzila? :-) Mysle o Was!
 
Ostatnia edycja:
Wiadomość od Bony


Napisałam: Hej! Dopiero przeczytałam Twiją wiadomość na forum. Wszyscy trzymamy za Was kciuki! Czekamy na wieści"

Bona: Dziękuję :* a miałam do Ciebie pisać, tylko, że mają tu strasznie dużo ptzyjęć i jest małe zamieszanie... Na pewno już od dziś będę dostawała antybiotyk na mojego paciorkowca więc się cieszę:) jutro dam znać, jak będę coś wiedziała:) jeszcze raz dziękuję:* Pozdrów ode mnie Diewczyny
 
Wisieńka:

Antoś 3300 i 58. Cud nasz kochany. Ja obolała
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 138
reklama
Wiadomość od Bony:

Hello! No dziś cesarka, pozdrów dziewczyny i trzymajcie kciuki! Mały wg usg waży 3200, wód płodowych już prawie nie ma... Nie lekceważcie nawet najmniejszego sączenia wód! Boję się strasznie!!! Ściskam mocno!:*

Zapytałam, na którą planują cc i że trzymamy kciuki!

Bona odpisała
: Na razie dostałam kroplówkę, teraz lek przeciwbólowy. Nie podali konkretnej godziny, ale do 15 chcą się wyrobić, więc w sumie już niedługo:) dziękuję za kciuki, na pewno się przydadzą:*
 
Do góry