reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HSG- starania

reklama
Cześć dzieczyny, jestem tu nowa ale liczę że może któraś z Was mi coś podpowie...
Staramy się z mężem od 3 lat i niestety nic. Clostylbedgyt, duphaston przechodziłam przez ponad pół roku. Bezskutecznie. Wczoraj miałam powtórzone HSG... Na pierwszy cały kontrast że mnie wypłynął. Wczoraj na zdjęciu, zaraz na początku jajowodu widać Biała banke a od niej cieniutka pokręcona linie i to koniec. Drugi jajowód nic. Lekarz skierował na laparoskopię. Powiedział że może tylko przypuszczać ze to wodniak, endometrioza, sam nie wiedział a nie chciał strzelać. Miałyście podobny problem? Podobnie wyglądające zdjęcie?
 
Cześć dziewczyny, z mężem staramy się o dziecko już 14 miesięcy.
15.02 miałam badanie Sono HSG. 18.02 planowano miałam owulację, staraliśmy sie przez 4 dni bo nigdy nie umiem poznać tego dnia..
Dzisiaj powinnam mieć miesiączkę. Pobolewa mnie czasami brzuch, piersi... Krwawienia brak.
Wiem ze nie powinnam się nakręcać ale czy może jest wśród was kobieta, która zaszła po HSG w pierwszym cyklu bądź w ogóle HSG miało wpływ?
 
Cześć dziewczyny, z mężem staramy się o dziecko już 14 miesięcy.
15.02 miałam badanie Sono HSG. 18.02 planowano miałam owulację, staraliśmy sie przez 4 dni bo nigdy nie umiem poznać tego dnia..
Dzisiaj powinnam mieć miesiączkę. Pobolewa mnie czasami brzuch, piersi... Krwawienia brak.
Wiem ze nie powinnam się nakręcać ale czy może jest wśród was kobieta, która zaszła po HSG w pierwszym cyklu bądź w ogóle HSG miało wpływ?
Zrób test, jesteś już 2 tygodnie jesli planowo była owulacja. Powinno cos wyjsc ;)
 
reklama
No to myślę, że nie masz co sie juz nastawiać. Możliwe że owu przesunęła się ze 2-3 dni. Spróbuj za 3-4 dni zatestowac. Jak bedzie negatywny to juz wiesz ze nie ma co.
A co, jeśli do tego czasu nadal nie będę miała miesiączki? Czy dla bezpieczeństwa zrobić beta HCG?
Pracuje w sklepie spożywczym, dużo stresu, dźwigania
 
Do góry