reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hsg Szczecin

Dołączył(a)
15 Listopad 2020
Postów
1
Miasto
Szczecin
Hej, to mój pierwszy post tutaj.
Staramy się z chłopakiem o dziecko od 9 miesięcy, chłopak badał się juz, ja chciałam sprawdzić czy ze mną napewno wszystko dobrze. Używam testów owulacyjnych ale albo wychodzą negatywne albo
 
reklama
Hej, to mój pierwszy post tutaj.
Staramy się z chłopakiem o dziecko od 9 miesięcy, chłopak badał się juz, ja chciałam sprawdzić czy ze mną napewno wszystko dobrze. Używam testów owulacyjnych ale albo wychodzą negatywne albo
Hej ;) ja tez na poczatku starania robilam testy owulacyjne, ale bez podstawowych badan nie wiele pomagaja. Najlepiej zrobic badania czy wszystko jest Ok. U mnie akurat bylo kilka „problemow”. Biore leki. Dwa tygodnie temu mialam badanie soho HSG w szpitalu na Pomorzanach, wynik wyszedl dobry, jajowody drożne. Lekarz kazal sie starac od razu w pierwszym cyklu. Takze lepiej dla swojego spokoju zrobic kilk badan ;) do jakiego lekarza chodzisz?
 
Hej ;) ja tez na poczatku starania robilam testy owulacyjne, ale bez podstawowych badan nie wiele pomagaja. Najlepiej zrobic badania czy wszystko jest Ok. U mnie akurat bylo kilka „problemow”. Biore leki. Dwa tygodnie temu mialam badanie soho HSG w szpitalu na Pomorzanach, wynik wyszedl dobry, jajowody drożne. Lekarz kazal sie starac od razu w pierwszym cyklu. Takze lepiej dla swojego spokoju zrobic kilk badan ;) do jakiego lekarza chodzisz?
Hej! Możesz powiedzieć do jakiego lekarza chodzisz? Ja też muszę zrobić badanie HSG, ale mieszkam za granicą i nie wiem do kogo najlepiej iść w Szczecinie... Zależy mi na tym, żeby lekarz był związany z NFZ, żeby zrobić HSG w szpitalu :)
 
Hej! Możesz powiedzieć do jakiego lekarza chodzisz? Ja też muszę zrobić badanie HSG, ale mieszkam za granicą i nie wiem do kogo najlepiej iść w Szczecinie... Zależy mi na tym, żeby lekarz był związany z NFZ, żeby zrobić HSG w szpitalu :)
Hej :) ja chodze do doktora Piotra Banacha. Przyjmuje tylko prywatnie na Jagiellońskiej. Ale skierował mnie na badanie HSG do szpitala na Pomorzanach i mialam robione badanie na NFZ ;)
 
reklama
reklama
Do góry