reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlobek Jarzebinka szczecin

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2021
Postów
1
Cześć Kochani, czy ktoś dawał swoje maluchy do żłobka w Szczecinie Jarzębinka?
Ja jestem pełna obaw tej placówki.
Zero kontaktu z opiekunkami, jedna mi zamknęła na klucz drzwi przed nosem. Ciągle pretensje a to dopiero była adaptacja.. Ja rozumiem jazdy zestresowany No ale bez przesady. Mam wrażenie że nikt tam się nie uśmiecha, po prostu są bo musza takie mam wrażenie.
 
reklama
Cześć Kochani, czy ktoś dawał swoje maluchy do żłobka w Szczecinie Jarzębinka?
Ja jestem pełna obaw tej placówki.
Zero kontaktu z opiekunkami, jedna mi zamknęła na klucz drzwi przed nosem. Ciągle pretensje a to dopiero była adaptacja.. Ja rozumiem jazdy zestresowany No ale bez przesady. Mam wrażenie że nikt tam się nie uśmiecha, po prostu są bo musza takie mam wrażenie.
Dołącz do jakiejś grupy lokalnej np Mamy ze Szczecina albo Szczecińskie Mamy na pełen etat na Facebooku i tam zapytaj. Tam najprędzej ktoś Ci odpowie. :)
 
Do góry