reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"I chciałabym i ..... " - grupa odkładających starania o dziecko.

89Katia

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
1
Witajcie Kobiety!

Czy są wśród nas dziewczyny, które z różnych względów chcą/muszą odłożyć starania o dziecko, a instynkt macierzyński krzyczy "zróbmy to teraz?" :-) :)

Jestem już mamą 2 letniego chłopczyka i od jakiegoś czasu na nowo rozbudziła się we mnie ogromna chęć posiadania kolejnego dziecka. Mam wrażenie, że im synek jest starszy i widzę jakim świetnym dzieckiem jest, moje pragnienia związane z ponownym byciem w ciąży są większe i bardziej świadome.

Jednak wiem, że ze względów zawodowych teraz nie jest dobry moment na kolejne dziecko i muszę jeszcze trochę poczekać.

I szukam duszyczek, które tak jak ja odkładają starania o dziecko.

Zapraszam :tak:

reklama

barwna

Początkująca w BB
Miasto
Konstancin-Jeziorna
Rozwiązania
0
Cześć :)

Ja chciałam od razu po "pierwszym" ślubie - musieliśmy ślub przełożyć na kolejny rok, więc i o kolejny rok przełożyliśmy starania. Teraz bardzo chcemy ale czeka nas podróż poślubna (koniec maja) i przed wyjazdem nie chciałabym być w ciąży, ale to już niedługo :) Chciałabym z podróży wrócić "we trójkę"

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
J Chciałabym w końcu poznać płeć Potrzebuję porady 14
J Ciąża ? Chciałabym... Ciąża, poród, połóg 15
cytrusowa85 Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku Gratulacje 193
I Chciałabym poznać opinie kobiet które .... Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 3
nnat. Grupa wsparcia Kwietniowe mamusie 2020 262
KasiaKar Prywatna grupa Styczniowe mamy 2021 10
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 29
aniaslu Babyboomowa grupa wsparcia - spotkania online Potrzebuję porady 35
aniaslu Czerwcówkowa grupa Nowe czerwcowe 2019 424
A Grupa krwi BB psychodietetyczka radzi mamom 11
MamamaK Grupa krwi minus Potrzebuję porady 21
V Grupa krwi Potrzebuję porady 3
D W którym tygodniu grupa krwii? Potrzebuję porady 8
Colorado1989 Grupa wsparcia wagi ciężkiej Ciąża, poród, połóg 4242
ewkawi Cytologia WYNIK : 3 Grupa CIN 1 -L-SIL -(oraz ciąża)ktoś ma doświdczenia? Potrzebuję porady 4
L Grupa krwi Potrzebuję porady 7
G grupa wsparcia dla osób z problemem niepłodności Warszawa Staramy się 0
yesenia TSH - grupa wsparcia Staramy się 265
kroczek_k Grupa zamknięta Dzieci urodzone w kwietniu 2014 41
anuszkale grupa wsparcia dieta niełączenia Diety, diety 11
kota-behemota Grupa zamknięta Dzieci urodzone w lipcu 2013 13
Z Grupa Dzieci urodzone we wrześniu 2011 0
Ssabrinaa Grupa Zamknięta (Bez komentarzy) :-) Dzieci urodzone w listopadzie 2011 0
MyMamy Grupa Rozwojowa dla Mam dzieci w wieku 0-1 Ogłoszenia - Warszawa 0
T Grupa wsparcia- poronienie, strata dziecka- Łódź Ogłoszenia - Łódź 0
cristalrose Grupa wsparcia Grudniowe mamy 2010 448
monika 29 SALMONELLA species grupa D. poradźcie Dzieci urodzone w październiku 2007 6
Kaka82 Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki Dzieci urodzone w październiku 2008 1252
A Fitness Club czyli nasza grupa wsparcia :-) Dzieci urodzone w 2002 roku 88
pooka Żłobkowa grupa wsparcia ;) Dzieci urodzone w marcu 2007 14
D Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 728