reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości

Joanna ja bym sprawdzila poziom żelaza- niedobór w ciązy jest bardzo groźny...
No ale jak sie ma anemie to sa tez pewne objawy jak zawroty głowy,problemy z koncentracja, latwe męczenie (jakby w ciazy nie bylo:p), zaburzenia pamieci(tez sie zdarzaja w ciazy-przynajmniej mi) panzokcie sie łąmia skora sie wysusza..i ogolnie człowiek jest drazliwy..No tak czy siak ja bym zbadala poziom zelaza we krwi.
 
reklama
Joanna, na robienie prywatnie żelaza szkoda pieniędzy. Jego wynik jest uzależniony, m.in. od twojej diety i praktycznie nic nie wnosi. Jeśli chcesz znać odpowiedź na prawdziwy stan zmagazynowania żelaza w organizmie, to oznacz sobie ferrytynę. Ale najpierw ważniejsze jest, jaki i z kiedy miałaś wynik morfologii?
 
Anemia w ciąży jest dosyć powszechna..ja miałam od 4 miesiąca ciąży w poprzedniej:) Na szkole rodzenia co druga miała:)
 
reklama
Racja ewentualne niedobory albo po prostu na zasadzie dbania o dane mikroelementy najlpeij regulowac odpowiednia dietą- suplememntacja w tabletkach powinna byc dopiero w drugiej koljenosci :) lub jesli sa jakies problemy ze wchłanianiem z pokarmu
 
Do góry