reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I Sabat Styczniówek:)

To zróbmy tak: wyślij mi na prv kopię maila, którego do nich posyłałaś (do tych z posta z 27.05), a ja dziś/jutro ich obdzwonię i zobaczymy, co wyjdzie :) Postaram się dziś, ale nie wiem, czy się wyrobię, bo mam trochę zawalony dzień.
 
reklama
Hej heej,
ja dopiero teraz trafiłam na watek. Nasza trójka chętna na takie spotkanie, a jakże. I miejsce dla nas obojętne, aczkolwiek im bliżej centrum tym lepiej.
 
szukam, caly czas szukam miejsca, ciężko bardzo laski! Na tyle rodzin albo nie ma miejsca albo z innymi chętnymi, np z goscmi weselnymi - bez sensu. Już widzę, jak dzieci sobie pośpią...
 
Do góry