reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I Sabat Styczniówek:)

No to ja jak narazie nie obiecuje... bo w lato bede w pl... bo mam byc chrzestna ale tak jak mowie w polowie sierpnia dzieci tu zaczynaja szkole... we wrzesniu maja dwa tyg. Wolnego wiec wrzesien jeszcze moglabym przemyslec ... brat by ustalil inna date chrztu synka... bo oni i tak sie do nas dostosuja... tylko ze my chcielismy jakies wakacje zaliczyc...a 2 razy do pl jechac / leciec nie bedziemy. A szkoda bo bardzo mi zalezy...
 
reklama
FIFKA o tym samym pomyslalam, zeby zrobic zlot na podlasiu. Juz sa 3 chetne :)

A moze jakies tereny nad morzem, w gorach albo mazury. Tak zeby bylo w ramach wczasowania
 
Jesli nad morzem to ja pisze się podwojnie! :-) A jesli chodzi o miejsce to bardzo ciche i spokojne wakacje w Jastrzebiej Gorze mozna spedzic ;-) ale oczywiscie dla tych z poludnia to jeszcze dalej...
 
FIFKA szkoda ze ja tak slabo mobilna. Niby jezdze samochodem ale B-stok to tylko na nauce jazdy i egzaminie i to 7 lat temu

KASIU bylam w Jastrzebiej na koloniach, milo wspominam
 
dziołchy! toć być tak nie może, bo nijak się nie spotkamy! a podgrupach zawsze można, ale tak żeby każda miała szansę bym chciała...

zatem co? zróbmy tak, ze czekam na priva na Wasze typy - daty, kiedy najbardziej Wam pasi i okolice - gdzie. Jak znam życie, to tyle ile nas, tyle typów bedzie , ale może coś się powtórzy:)

i potem zrobię zestawienie i wkleję, ok???
 
reklama
U mnie sierpien bedzie ciezki bo planujemy chrzciny , plus chrzciny małego Tomaszka, i wesele brata, wszystko naraz, a 02.09 zaczynam prace.
Ja gdziekolwiek by sie nie odbylo to bede miala kawal drogi,chyba, ze zamiast nad morze, udacie sie w Bieszczady :)

Ja jak bylam na zlocie styczniowek ale 3 lata temu, to wlasnei we Wrocławiu , jedna z dziewczyny zaoferowala swoj dom, na spotkanie, impreze i noclegi dla przyjezdnych, my tez nocowalismy jedno małzenstwo z maluchem.

Z tego co piszecie to wiekszosc mieszka bardziej na pólnocy ewentualnie okolice stolicy.
 
Do góry