reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I Sabat Styczniówek:)

reklama
właśnie odkryłam ten wątek i tak mi sie zachcialo spotkac, ale musialabym przejechac cała Polskę i to niestety odpada. zresztą w czerwcu na wczasy nad morze jedziemy i finansowo nas to nieźle kopnie. wiec niestety ale my odpadamy, nawet sie męża nie pytam bo 600km jechac na weekend to nie na naszą kieszeń. ale jestem ciekawa czy wam sie uda, tryzmam kciuki za powodzenie akcji
 
jeszcze nie Akuku, czekam dalej na głosy Wasze, bo pisały niektóre z Was, ze pragną, ale nie podały kiedy ani gdzie. A, ze obiło się mi o uszy, ze mają tu laski małe dzieci, to i czasu mało i pamięć nie ta:) więc czekam jeszcze:)
 
dziołchy!

jeśli chodzi o miejsce naszego spotkania, to wygrała opcja od Warszawy na północ, z czego bliżej centrum raczej. Jeśli chodzi o datę, to większość z Was czekała na wybór miejsca, tak więc prosze teraz o sprecyzowanie:) na razie wygrywa przełom sierpień/ wrzesień.

Chętnych na razie mamy 9 rodzin:) jeśli kto jeszcze chętny to proszę, proszę, proszę:)

ha! myślałyście, ze dałam na luz????:)
 
dzialamy kochana, szukalam miejsc roznych, tylko kurde odpisuja mi, ze nie maja miejsc juz:(
ale szukamy dalej! Wy też, jak coś macie, to dawajcie linki, bedziemy pisać/dzwonic
 
Inomama, i jak? Jestem odrobinkę nie na bieżąco, ale permanentnie jak najbardziej na tak :) Bardzo mi się spodobało Carpe Diem, szczególnie, że na przełomie VIII/IX sami chcielibyśmy jechać z Lentilką nad morze, a to miejsce bardzo mi się spodobało :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurde problem jest w morde jeża! Bo albo nie odpisuję wcale - 25 takich maili bez odzewu jakiegokolwiek mam!!!!
albo nie ma terminow...a może która zadzwoni??? telefonem to zawsze lepiej, a ja stąd średnio mam jak
 
Do góry