reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

U nas też ślinotok okrótny i wpychanie piastki do buziola- zęby idą jak nic! Mała juz pięknie się uśmiecha i reaguje na zaczepki. Super wygląda jak dziecko składa ustka jakby coś chciało powiedzieć:tak:
 
reklama
Moja kruszynka główke juz od jakiegoś czasu tez ładnie trzyma a i obrócic na plecki jej sie zdarzy. Od kilku dni zaczela chwytac zabawki i potrząsa juz grzechotkami:-) Rączki łączy i do buźki też ładuje no i gada oczywiscie. W zeszlym tygodniu powiedziala mama i to przy mezu zawolala, ale sie ucieszylam:-D Mąz stwierdzil ze to nieswiadomie:-D moze i tak , ale zawsze....a potem slyszalam jak nastepnego dnia ja uczyl: "tata tata tatatatata":-D:-D:-D
 
Gratuluje zabka. Mam nadzieje ze u nas tak szybko nie wyskoczy. Chociaz wszystkie 'objawy' juz sa. Ale jak sobie pomysle ze mi sie w cyca wgryzie to brrrr...
 
AdiLea, a spacerujecie czasem wieczorami? Chętnie bym wpadła do parku po zajęciach :-p

Jak zobaczysz czerwonego atlantica i pchajaca go dziewczynke wygladajaca na 16 lat to bede to ja;-);-);-)

ostatnio byłam przepisać Maję do innej przychodni, pani doktor akurat miała pacjenta, więc musiałam chwilę poczekać. wychodzi z gabinetu, pyta co mi jest, a ja, że nic, że przyszłam tylko w jednej sprawie, a ona do mnie " a to nie w szkółce?" :eek:
 
Julka dzisiaj przewróciła się sama na boczek, a później kombinowała jak przewrócić się na brzuszek iii.... po około 5 min leżała na brzuszku ze zdziwioną miną, że się jej udało :-):-):-)
 
Filipek zaśmiał się dzisiaj pierwszy raz w głos...rozrabialiśmy na łóżku gilgotałam go trochę i wtedy zaczął się pięknie smiać...:-):-):-d

mam nadzieję że będzie to robił coraz częściej :-d
 
reklama
Do góry