reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idą Święta!!!

ciekawe jaka będzie cena, my narazie żadnych takich gier nie mamy, nie ma czasu na to
 
reklama
Moja Karolina już widziała u swojego kolegi takie cudo, potem opowiadała jak fajnie się w to gra, myślę, że to fajna sprawa jest:tak::tak:
 
A mi się nie bardzo podobają takie "nowości".
Myślę, że to strasznie ogłupia, szczególnie dzieciaki...

Co do prezentów, na razie pomysłów brak. i $$$ też :no:
 
Malenia hmmm dziwne to odebrałam:sorry: Dla mnie to fajna sprawa można sobie fajnie urozmaicić wieczorne spotkanka ze znajomymi czy rodzinom:tak: Mój brat kiedyś przywiózł tą gre Wii normalnie zabawa przednia śmiechu co nie miara. My tam lubimy aktywnie spędzać czas i spotkanka. (często staramy się właśnie grać w cos:tak: Tabu, sekrety świata, kalambury, Ligretto, Phaze 10:-p a jak jest wiecej możliwość to jeszcze lepiej:cool2:)
 
Ja już każdemu wiem co kupie oprócz mojego Skarba Malego i Dużego :-) K sie po prostu zapytam co by chciał a Maciowi już sama nie wiem. Teściom chce kupic obrus bo maja nowy stół a rodzicóm kołdrę bo ostatnio narzekali że sie pod jedną nie mieszczą ;-) Szwagierkom kubki ( jednej z dr House bo go uwielbia a drugiej z tablica Mendelejewa bo jest po chemii i uwielbia gadźety z nią związane ) A Braciom płyty z ich ulubionymi zespołami. Dla Macia mam juz zamówiony u jednych dziadków NOWY LITTLE TIKES MOTOCYKL POLICYJNY BUJAK TANIO ! (814393157) - Aukcje internetowe Allegro a od drugich teletubisie do kąpieli.
 
Malenia hmmm dziwne to odebrałam:sorry: Dla mnie to fajna sprawa można sobie fajnie urozmaicić wieczorne spotkanka ze znajomymi czy rodzinom:tak: Mój brat kiedyś przywiózł tą gre Wii normalnie zabawa przednia śmiechu co nie miara. My tam lubimy aktywnie spędzać czas i spotkanka. (często staramy się właśnie grać w cos:tak: Tabu, sekrety świata, kalambury, Ligretto, Phaze 10:-p a jak jest wiecej możliwość to jeszcze lepiej:cool2:)

Nie, nie Czarna!
Źle mnie zrozumiałaś :zawstydzona/y:
Nie podoba mi się, jak dzieciaki dostają nad odczepnego różne komputerowe ogłupiacze, żeby tylko rodzicom głowy nie zawracały...
Albo kanały z bajkami od rana do wieczora.
Mam takiego w rodzinie, co ma 10 lat i świata poza grami nie widzi...

Zresztą dorosłego też takiego znam, co po pracy siada do gry, a potem kładzie się spać.
W międzyczasie dostaje pod nos obiad...
 
Malenia hmmm dziwne to odebrałam:sorry: Dla mnie to fajna sprawa można sobie fajnie urozmaicić wieczorne spotkanka ze znajomymi czy rodzinom:tak: Mój brat kiedyś przywiózł tą gre Wii normalnie zabawa przednia śmiechu co nie miara. My tam lubimy aktywnie spędzać czas i spotkanka. (często staramy się właśnie grać w cos:tak: Tabu, sekrety świata, kalambury, Ligretto, Phaze 10:-p a jak jest wiecej możliwość to jeszcze lepiej:cool2:)

My tez uwielbiamy takie zabawy. Mamy na osiedlu taką grupe znajomych i bardzo czesto gramy w tabu albo w kalambury. Świetna zabawa.
 
reklama
Do góry