reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile dawac mleka po wprowadzeniu zupek i deserkow???

shady

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2005
Postów
3 618

mam taki problem......jak Alan mial 3,5 miesiaca wprowadzilam po troszku zupki, deserki itd.....teraz jego jadlospis wyglada tak
1- mleko 150 ml
2- mleko 100-150 ml
3- zupka caly sloiczek 130 ml
4- mleko 100-150 ml
5 - mleko 100-150
deserki daje jak narazie po polowie pomiedzy jednym mlekiem a drugim
a moje pytanie jest takie a nie inne bo na opakowaniu napisane jest ze dziecko w wieku Alana powinno zjadac 180 ml 5x na dobe i powoli wprowadzac inne jedzenie, a ja wprowadzilam wczesniej......wczesniej zjadal 150 czasem 180 ml ale od kiedy je zupki mleko stalo sie be i jak zje 150 to jest cud....czy to nie za malo...co sadzicie????
 
reklama
Shady my wcozraj bylysmy na wizycie i doktorka mi powiedziala ze Olivka powinna zjadac na dzien kolo 900ml mleka. A Olivka ma prawie 500miesiace. Takze twoj wydaje mi sie ze Alanek je w normie.
 

no tak....ale Alanek jest prawie w tym samym wieku co Twoja corcia.....i nie zjada 900 ml....tak bylo kiedys jak nie jadl zupek ani deserkow...teraz jak 500 zje to wszystko
 
Shady jest 3 tyg mlodszy, a Olivka dopiero gdzies od tygodnia zjada wiecej, tak to jadla 700ml na dzien gora
 

aaaaaaaaaaaaaa no tak......ale slepota jestem.......chodzi mi generalnie o to ze wczesniej zjadal wiecej mleka teraz mniej, za to po ciezkosci wiem ze wiecej przybral niz ostatnio.....ach te zupki....swoja droga pyszne sa, psu tez smakuja ;D ;D ;D
 
Witam! Moja córeczka ma 5 i pół miesiąca.No tez mam taki problem ze nie chce pic mleka tyle ile jest na opakowaniu tzn.180x4.Ale wiem ze to wszystko nadrabia innymi posiłkami min.zupką juz je z mięsem i deserkami takimi jak np.jabłko,banan i biszkopty.Tak więc to jest chyba mit co do opakowań na mleku(ile niemowle powinno wypijać mleka).Pozdrawiam pa :):):)

 

tez mi sie tak wydaje....bo zaczynam sie zastanawiac czy to nie tyczy sie dzieci kotre tylko sa na mleku :)
 
Mój Macio nigdy nie jadł tyle ile było napisane na opakowaniach i lekarka powiedziała ze tam pisze tylko orientacyjnie i sa dzieci które jedza mniej a ładnie przybieraja na wadze wiec nie ma powodów do obaw
 
Ja sie zastanawiam, czy za duzo nie daje... mial maly miec 5 posilkow dziennie - tak kazal lekarz - z naciskiem na KAZAL - a je obiadek, deserek, dwa razy kaszke i nadal je cyca... nie iwem, po czym sprawdzic, czy nie szkodze mu. bo wyglada normalnie ;)
 
reklama
MartuchaM pisze:
Ja sie zastanawiam, czy za duzo nie daje... mial maly miec 5 posilkow dziennie - tak kazal lekarz - z naciskiem na KAZAL - a je obiadek, deserek, dwa razy kaszke i nadal je cyca... nie iwem, po czym sprawdzic, czy nie szkodze mu. bo wyglada normalnie ;)

chyba najłatwiej to sprawdzić według tego jak przybiera na wadze.
 
Do góry