reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test lub beta ?

Aleksandra1500

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2020
Postów
53
Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test lub beta ? Ja dopiero dzisiaj 10dpo Ale jeszcze negatywny test, mam nadzieję że po prostu za wcześnie test zrobiłam. A wam kiedy wyszedł pozytywny ?
 
reklama
A jestes pewna swojej owulacji? Mialas ja potwierdzona monitoringiem? U mnie 11 dpo wyszedl juz pozytywny. Mysle ze nawet 10 po byloby widac bo kreska nie byla blada
 
Mi wyszedł 9 dpo. Co prawda monitoringu nie miałam ale test owu pozytywny jak nigdy .
A 11 dpo czyli dziś zrobiłam zwykłym 25 ml , bo wcześniej tym bardziej czułym i dziś mocniejsze kreski niż dwa dni temu :)
 
Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test lub beta ? Ja dopiero dzisiaj 10dpo Ale jeszcze negatywny test, mam nadzieję że po prostu za wcześnie test zrobiłam. A wam kiedy wyszedł pozytywny ?
Ja w 1 ciąży miałam pozytywny test ciążowy w 27 dniu cyklu. Co prawda druga kreska była słabsza ale beta potwierdziła że ciąża. Niestety poronilam. W drugiej ciąży 26 dzień cyklu wyraźne dwie kreski beta potwierdziła ale również straciłam ta fasolke 😢także każda kobieta jest inna mi przed @ już pokazało.
 
11 dni po miałam cień kreski na teście ciążowym dopiero, która ciemniała z dnia na dzień.
 
reklama
Mi dopiero w 13dpo pokazal się cień,w dniu spodziewanej @ beta 23 tylko a potem rosła jak szalona, także różnie to bywa beta rośnie u kazdej inaczej, a możliwa jest również przesunięta owulacja co też się zdarza
 
Do góry