reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile kilo Ci przybyło?

Ja zaczynalam z waga 64, potem schudlam az do 61,5, a teraz (ostatni raz jak sie wazylam) bylo 66, wiec 2 kilogramy na plusie (ale pewnie teraz jak jestem w domku u mamusi to kilogramy poszybuja w gore :-D). Mam tylko nadzieje, ze po porodzie uda mi sie zjechac ponizej 60.
 
reklama
Ja startowałam jakoś z niecałe 53 albo a teraz 65,5 więc licze 13 kg, wg suwaczka jeszcze 29 tydzień, ale gin mówi zawsze o tydzień później czyli 30 ty. Mówi, też że wód sporo a to też wpływa na wage, ale to,że jem za dużo to swoją drogą.... ja tam myśle, że to przez to, że fajki rzuciałam więcej jem :/
 
Przed ciaza wazylam 57/58 kg teraz jest 32 tydz i waga 66kg czyli ok8/9kg na plusie :szok: mialam nadzieje ze tyle bedzie do konca, no nic bylebym 15 nie przekroczyla bo bede wygladac jak balwan ;p
 
Ja startowałam z 55,8 (tak mam w karcie ciąży ;)) teraz mam 64, czyli 8 na plusie. Z Hanią w ciąży przytyłam 14 , po ciąży schudłam chyba 17. Także januarka jak na 32 tydz. ciąży to niedużo przytyłaś.:tak:
Na początku ciąży jak nie mogłam nic jeść, ba nawet pić:baffled: to prawie nie tyłam. Jak zaczęłam móc to wtedy mi najwięcej skoczyło. A teraz w ostatnim miesiącu tylko 2 kilo. Mam nadzieję, że już tak będzie po dwa kilo na miesiąc... chociaż święta idą i mam kilka imprez w listopadzie, więc nie jest to takie pewne :)
 
Ja dzisiaj ważę 66 kg przy wzroście 173 - ale biodra mi odpadają, gdybym waźyła więcej to chyba by mi się rozeszły całkowicie...
 
reklama
Ale wy jesteście chudzinki :-D Po porodzie to większość z Was od razu straci dodatkowe kg. Mi aż się wstyd przyznać, ale 16kg na +. No, ale jak się nie ma umiaru, to później trzeba cierpieć.
 
Do góry