reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
witajcie mamuski! Ja natomiast swojego najukochańszego Mateuszka urodzilam w wieku 27 lat. musze przyznac, ze narodziny dzidziusia zmienily mnie diametralnie. przed ciaza mialam mnostwo znajomych, z ktorymi codziennie wisiałam na telefonie, aby omowic kolejna impreze, wszedzie było mnie pelno, nie prowadzilam ustabilizowanego trybu zycia. przyjscie na swiat mojego szkraba zupełnie mnie odmienilo. stalam się spokojniejsza, bardziej wyciszona, nauczylam się cierpliwosci. z naprawde licznego grona znajomych zostala mi garstka przyjaciol i jest mi z tym dobrze..
 
Ja synka Filipka urodzilam majac 19 lat! Nigdy nie zapomne kiedy do mnie na pokoj przyszly dwie dziewczyny w moim wieku i powiedzialy" czesc to ty , wiele sie tu o tobie mowi.Ale masz przerabane , urodzic dziecko w wieku 15 lat" hehe:-) to bylo zabawne!!!A wszystko przez to ze wygladam mlodo!!!Najlepsze jest to , ze owa 15-tka wygladala na jakies 20:-)
A mi do dzis wszyscy daja jakies 17:-)Fajnie
 
Witajcie ja urodzilam pierwsze dziecko zaraz po ukonczeniu 21roku zycia a druga w wieku 23 lat czyli tego roku 1czerwca:laugh2: Mam dwie córeczki Madlen oraz Lili. Serdecznie pozdrawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Syna urodziłam mając 25 lat a córkę mając 34 lata. Taka duża różnica ma swoje wady i zalety, ale z tego co mówi mój syn nie wolno skazywać dziecka na bycie jedynakiem. Pozdrawiam
 
Do góry