reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ile na -?" - czyli jak tracimy na wadze

Ja sie jeszcze w zadne swoje przedciazowe gacie nie mieszcze,o czym mialam zaszczyt sie dzisiaj przekonac:no:No oprocz dresowych i tych w ktorych chodzilam do 7 m-ca ciazy,w ktorych pozostaje mi smiganie dopoki nie zrzuce tych nadprogramowych 7 kg.Bluzki tez tylko nieliczne dobre,zeby boczkow zbytnio widac nie bylo.Zaopatrzylam sie nawet w majty wyszczuplajace:zawstydzona/y:i musialam sobie dzisiaj kupic jakis wiekszy stanik,kupilam 80D nie chcialo mi sie mierzyc w sklepie i okazal sie ciut za maly:-(
 
reklama
ja wlasnie sie wazylam dzisiaj- 54,5 - wiec 4,5 kilo do wagi do zrzucenia :tak:
w spodnie sie nie mieszcze jeszcze:dry:
 
Haszi
No właśnie też tak czytam, jak zmienić 75 na 80 jak się chudnie. Ja już od kilku lat stosuję ten sposób dobierania stanika.
Biust urósł. W ciąży nosiłam 75D. A teraz to nie wiem jeszcze. Mam rozciągliwy stanik i czekam aż wielkość biustu się unormuje. a znasz może jakieś fajne sklepy internetowe które mają rozmiary powyżej D ??? bo z tym wiem z doświadczenia jest ciężko.


Jesli chodzi o wagę to jak narazie tylko 5 kg mniej. Będziem walczyć.
 
Tutaj jest wszystko na temat staniczków i linki do sklepów :)
LOBBY__BIUŚCIASTYCH:) - Forum dyskusyjne - prywatne | Gazeta.pl
Niestety sklepów stacjonarnych z miseczkami powyżej D i małymi obwodami jest b. mało a u mnie w mieście po prostu nie ma :wściekła/y:
Co najwyżej w lumpeksach z angielska odzieżą można szukać a ja muszę się jeszcze do tego przemóc :zawstydzona/y: Ale na szczęście mamy neta :)
A to strasznie ważne podczas karmienia żeby mieć dobre podtrzymanie inaczej się rozstępy robią i piersi hmmm "opadają".
 
Ja mam E triumpha i jest duuuuże, obwód 80, ale mieli też mniejsze od 70 chyba; poszukam też adresu do sklepu, w którym kupowałam tego triumpha i naturanę, ponieważ ich rozmiarówka była wyjątkowo precyzyjna, więc można w ciemno przez Internet kupować:)
 
Jak byłam młodsza to nosiłam triumpha ale wtedy równie dobrze mogłam biegać i bez bielizny ^^ Teraz nie ufam ich kalkulatorowi rozmiarów. Podobno mam 70 G Tyle, że ich G zaczyna się od 96 cm w biuście a ja mam 106 ( przy obwodzie pod biustem 72). Czyli miseczka się rozciąga o 10 cm? No i niestety tak szybko się rozciągają, że ostatniego triumpha (przed ciążowego) zwężałam po miesiącu bo zapięcie na szyi miałam.
Teraz mam ślicznego brytyjskiego Panache 65 H (szwagier mi przywiózł z Anglii) nic nie skacze, moge biegać i piersi mi zębów nie wybijają :p A na po porodzie czeka 65 J
Sorry, że tak offtopuje ale temat staników po wgłebieniu się wywołuje głęboką fascyncje.
Co do chudnięcia to wage musze sobie kupić :p
 
Haszi... Kurcze mam znajomych w anglii i przecież mogliby mi kupić. ależ mi poddałaś świetny pomysł. Jak masz namiary na jakieś fajne cycniki to wrzuć linka please:-):-):-):-) Ja mam dość szeroko rozstawiony biust więc nie każdy stanik mi się nada, najlepiej taki co delikatnie zbiera piersi z boku.
Mi wyszło ze mam zakupić 75 I :-):-)
 
ptaszyna niestety ja ciągle szukam swojego modelu, biust mi ciągle rośnie więc to nie jest łatwe.
Ja mam odwrotną tendencje, biust bliziutko osadzony więc moje rady na nic się nie zdadzą :(. Szukaj na lobby biuściastych, tam mają o wiele większą wiedzę :)
 
reklama
Do góry