reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ile na -?" - czyli jak tracimy na wadze

ja na razie -12 ale chyba jakieś 10 kg przede mną do stracenia :-) ale jest coraz lepiej bo Mały jest pijawką więc liczę na szybkie stracenie zbędnych kilogramów :happy2:
 
reklama
a ja ciągle czekam aż zmniejszy się brzuch bo chciałabym wyglądać nie jak w ciąży:-)
owszem juz spokojnie sama obcinam paznokcie u nóg więc postęp jest:tak:
jak mały będzie ssał jak ssie to mam nadzieję szybko wrócić do formy sprzed nawet kilku lat:-)
 
zazdroszcze Wam! ja w ciazy przytylam 20kg, a wygladalam szczuplej niz teraz. Nawet nie chce stawac na wage, zeby nie plakac, wystarczy mi fakt, ze 2miesiace po porodzie nosze 2rozmiary wieksza spodnie i tylko wzdycham patrzac na ciuszki z przed ciazy. ehhh, po co mi byly te slodycze :)
 
Ja już zrzuciłam wszystko, czyli 13 kg:-) Przed ciazą ważyłam 60 kg, dzisiaj się zważyłam i jest 59,5 kg :-)
 
Nieźle Pabla!:) Mi zostało 6 kg wieloryba ciazowego + jakieś 4 zapasienia przedciązowego... a ostatnio gdzieś przeczytałam, że kobieta karmiąca piersią musi utrzymywać 5 kg nadwagę.......no ja dziękuję, z wielką d*** latać jeszcze kolejne 0,5 roku:/
 
Pabla gratulacje!:-)Jak Ty tego dokonalas:confused:
Survivor tez sobie niezle radzisz!:tak:Mi w sumie tez jeszcze 6 zostala.Ale nie wyobrazam sobie tak smigac jeszcze przez pol roku,przeciez ja sie totalnie nie mam w co ubrac i oczywiscie nie kupuje nic wiekszego,bo nie wyobrazam sobie zostac w tym rozmiarze:no: Narazie chodze w spodniach ciazowych i sie nawet wczoraj ucieszylam,ze sa troche luzniejsze w udach niz byly jeszcze tydzien temu:-)
 
reklama
Do góry