reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ile na -?" - czyli jak tracimy na wadze

No u mnie juz 11kg mniej:-)brzuszek tez ladnie sie chowa, ale uda i tylek to masakra:szok:zostalo mi jeszcze 5kg z ciazy no i 10 kg nadwagi....:crazy:
 
reklama
u mnie waga ani drgnie ciagle te 6 kg do zrzucenia,wiec nie wiem jakim cudem wbilam sie w kolejne jeansy,wprawdzie zapiete tak ze opona na okolo wisi,ale jeszcze tydzien temu sie wcale nie dopinalam.Nie wiem jak to mozliwe,to chyba przez te cycki,ktore waza tone,a reszta moze i sie skurcza,ale waga stoi w miejscu.
 
U mnie waga magicznie stoi w miejscu.
Ale mnie to specjalnie nie dziwi. Zawcze ciężko było mi schudnąć.
Wyeliminowałam już słodycze i zresztą jem ostrożnie ze wzgledu na młodą wiec gotowane, delikatne i takie tam pierdoły....zresztą wiecie jak jest:-):-):-)
A organizm ani drgnie........ już ja go jakoś zmuszę tylko czekam aż minie te 6 tygodni:-):-):-)
 
U mnie kolejne 2kg na minus - niestety przez zmarwienia szpitalne:-(Jak zrzuce jeszcze 6, to będę zadowolona:tak:Ale oczywiście z tymi będzie najgorzej
 
reklama
u mnie 62 kg ....nadal.....powoli godzę się z trwałą zmianą rozmiaru na 2 numery większy:baffled: tylko tych wszystkich fajnych spodni, które w szafie leżą bo na d*** nie wchodzą żal.....:-p
 
Do góry