reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ile na -?" - czyli jak tracimy na wadze

u mnie - 13kg jeszcze 4 do wagi sprzed ciązy no a potem odwieczna walka z moimi kilogramami:baffled: ale mam motywacje wiec nie jest źle oprócz tego nie jem smażonych potraw, fast foodów (ze względu na małego)no i słodyczy też unikam, pije tylko wode niegazowana i herbate niesłodzoną wiec jak dla mnie jakiś postęp jest hehe co do ćwieczeń to położna ma mi przynieść jakieś zestawy do domu to zobacze co moge a co nie, bo opona też wisi:baffled::confused:
 
reklama
Ale Ci Kamu zazdroszcze:zawstydzona/y:
Survivor ja sie zmierzylam i w udach 103cm,w "pasie" 85,a w biuscie 102cm,wiec cie przebijam,ale sie pocieszam,ze moze lekko wyzsza jestem,czy sie myle:confused:
Ja ciagle 6 kg i waga stoi w miejscu:crazy: No nie umiem zrzucic:no:Juz i tak malo jem,a przeciez cos jesc musze,bo pozniej mi slabo,a i mleko musze miec jako takie,zeby malego wykarmic.I co tu robic:confused:
A swoja opone juz zaczelam zwalczac i od poniedzialku robie narazie spokojnie 250 brzuszkow i cwiczenia na tylek.
 
haaaaa
no to ja też się zmierzyłam
ojojoj
bioderka 107:szok:
pas 87 kosmos jakiś
biust 103
nieźle co??? przy 172 cm.

Ja też już mało jem, troche przez młodą a trochę przez ta cholerną wagą... a ona ani drgnie
 
ha! ale ja mam 156 cm wzrostu....wyglądam jak pogańskie uosobienie płodności:-D Na razie jedyny wysiłek jaki poczyniłam na rzecz schudnięcia to zakup gaci ściągających, przynajmniej wizualnie będzie lepiej - ćwiczyć po cc nie mogę, zresztą znając swój brak zdyscyplinowania i tak nic z tego nie będzie...:baffled:
 
czyzym tylko ja nie ograniczala jedzenia? jakos nie przejmuje sise waga- wiem ze maly wszystko mi wyciagnie i jakos sie nie martwie, no i fakt biust tez swoje wazy. dziewczyny głowy do gory :):tak:
 
Kamu, ależ Ci zazdroszczę
U mnie jeszcze 9 kg do wagi sprzed ciąży :baffled:
Najgorsze jest to że kompletnie nie mam co na siebie włożyć :wściekła/y:
Spodnie sprzed ciąży zatrzymują mi się na udach i żadnym cudem nie wejdą na moją grubą d... A te ciążowe są za duże :crazy:
Normalnie deprecha :(
 
U mnie poszło 8, zostało jeszcze 5. Biodra i uda bez większych zmian, bo widzę po spodniach, w które naturalnie się nie zapinam, ale to głównie przez oponkę brzuszkową. Podejrzewam, że będzie trudno to zgubić, ale cóż: postaramy się. Pozdrawiam
 
reklama
u mnie najgorzej zostało w d***:wściekła/y: wchodzę w spodnie ale sie nie potrafie zapiąć:wściekła/y: no i ta opona!ach odwieczne nazrekanie na wagę hehe ale jeść musze bo przecież karmie piersią:confused:
 
Do góry