reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ile na -?" - czyli jak tracimy na wadze

ja się ważyłam wczoraj i jak było +12 do porodu tak po porodzie i szpitalu już 9 spadło
nie jest źle
jeszcze brzusio jest ale tez i to spadnie:-)
 
reklama
Ja narazie sie nie wazylam. W szpitalu byla waga ale zapomialam sie zwazyc( wdomu niestety nie mam wagi)
 
A u mnie wczoraj -9, ale czuję się jakbym z 50 kg zrzuciła;-) Brzuchal jeszcze jest, ale wchodzi w spodnie z pierwszego trymestru więc jestem dobrej myśli.....i generalnie widzę, ze przez 9 miesięcy ciaży znacząco mi się granice piękna i szczupłości przesunęły:-p ważę 62 kg co przed ciążą byłoby małym dramatem, a teraz cieszę się jak głupia, żem taka wysmukła:-D
 
To okrutne z Waszej strony - tak o duuuzych biustach:no: Ja mam pełno mleka a dalej małe piersi:baffled:... A wiązałam z ciążą wielkie nadzieje:-) A pasują staniki, które nosiłam przed ciążą (tyle, że teraz są niewygodne). I całe życie miseczka B:blink:
 
Kaja duży cyc to naprawdę nic wygodnego. Ja mam normalnie małe piersi i bardzo je lubie a teraz jak urosły to czuję się jakby ktoś mi cegły przywiązał tak mi ciążą.:-D a małzonek to może sobie tylko pooglądać:tak::tak::tak::tak:
 
Dziewczynki ja od tygodnia nic nie zrzucilam waga stoi w miejscu,chyba wszystko co mialo samo zejsc to zeszlo,a co do reszty trzeba bedzie mocniejsze dziala wytoczyc :no::wściekła/y:Moze macie jakas diete,zeby chudnac,a jednoczesnie dobre mleczko miec:confused:
 
reklama
U mnie jednak 1kg mniej ,wiec cos sie pomalu rusza,ale nie moge sie patrzyc na te swoje boczki:no: i w zadne spodnie sprzed ciazy jeszcze nie wchodze-zatrzymuja mi sie na udach:wściekła/y:
 
Do góry