reklama

ile razy w dzień przewijać 4 ms dziecko?

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez zazu51, 8 Maj 2013.

 1. zazu51

  zazu51 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  no właśnie ile razy bo ja przewijam co 3 godz i niewiem czy to nie za dużo , nie za mało, czy w sam raz, jak to u Was jest ?
   
 2. Basia_one

  Basia_one Multimama ;)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja przewijam przed lub po karmieniu, wychodzi czasem co 3-4h w nocy tez raz zmieniam pampersa. Czasami pampers jest prawie suchy a czasami wazy pol kilo :-)
   
 3. reklama
 4. martela

  martela Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja mojego synka przewijałam co 3 h średnio,tak było w sam raz,pampers ani nie suchy ani też zbyt mokry,podczas upałów częściej wietrzyłam pupcię żeby się nie odparzył
   
 5. ulala

  ulala Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja zmieniałam przed kazdym karmieniem a teraz w nocy na spiocha karmie więc cała noc wytrzymuje papmpers i sie nie odparza teraz przewijam jak czuje że ma mokro tzn tak żeby nie był kilogramowy ale też żeby nie był za suchy
   
 6. mata-kow

  mata-kow mama do kwadratu :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  pampersa zmieniam jak czuję, że jest nasiąknięty (oczywiście nie czekam aż zwisa do kolan ;-)). W nocy nie przebierałam juz, bo dopiero około 3-4 robił się lekko nasiaknięty. Nie widze potrzeby zmiany pampersa gdy jest suchy :sorry2:
   
 7. bojąca

  bojąca Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  2
  ja przewijajam co ok. 3 godziny w dzień a w nocy raz albo i wcale zależy od tego czy sie budzi na jedzenie chyba że narobi ale się zaleje to wtedy częściej
   
 8. aniag78

  aniag78 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Robię tak jak mata-kow
  Młody nie robi kupki w nocy od 3 miesiąca, także w nocy pieluszek nie zmieniam. W ciągu dnia, kiedy widzę, że zaczyna być już zasiusiana (ale nie przelana). Obecnie w ciągu dnia idzie nam 2-3 pampersy, jednak polskich pewnie szło by o 1-2 więcej.
   
 9. marusiaczek

  marusiaczek Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja tez nie widze potrzeby zmiany pampersa gdy nic w nim nie ma ?! what for? tez nie czekam az zwisa do kolan, ale po prostu patrze, i jak narobione to zmieniam:)
   
 10. reklama
 11. Straciatella

  Straciatella Listopadówka 2010

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja zmieniałam wtedy, kiedy była taka potrzeba.
  Ważne, żeby nie dopuścić by pupka się odparzyła. Jest kupka - wiadomo, przebieramy od razu. A co do siuśków - chyba nie ma potrzeby przebierania każdorazowo, ale też nie można czekać na - jak to powiedziała marusiaczek - pampers zwisający do kolan. Pampersy są bardzo chłonne, ale sama nie chciałabym czuć się w nich "mokro" ;-)
   
 12. paamelaa295

  paamelaa295 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziecko powinno się przewijać wtedy kiedy pieluszka wydaje się być pełna ale podobno nie dłużej niż 3 godziny od poprzedniej zmiany - ja się do tego stosuje, chociaż w nocy nie przewijam żeby nie jej rozbudzić i jeszcze nie zdarzyło się odparzenie lub przeciek ;-)
   

Poleć forum