reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile trwa poronienie

EwaB.

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2019
Postów
17
Cześć kochane
Niestety 2 dni temu zaczęłam płacić, w szpitalu okazało się że nie ma zarodka a pęcherzyk nie wygląda prawidłowo ( 10 tydzień 😭), na ostrym dyżurze powiedziano mi że dziwnie to wszystko wygląda w środku. Ale moje pytanie jest : ile dni się roni to już trzeci dzień jak boli mnie brzuch i przy załatwianiu leci trochę krwi ( jak na okres - tylko jak nie mógł by się zacząć). Czy bezpieczne jest poronienie które trwa kilka dni? Dodałam iż szpital odesłał mnie do domu, żebym sama poroniła. Strasznie się męczę, w dwóch poprzednich ciążach zostawiano mnie w szpitalu i odbywało się wszystko pod kontrolą lekarzy. Boję się że kilka dni to długo i może mi się coś stać.

Najgorsze, że pokochałam to co we mnie było a teraz już nie ma mojego aniołka.
 
reklama
Rozwiązanie
Wiem, juz raz straciłam ciąże. Wiem, ze to trwa i wiem, że bedzie lepiej....
Czy lepiej... Wolę mówić, że nauczysz się z tym żyć z czasem. Muszę ci powiedzieć, że po 5 latach idę do psychologa poukładać sobie w głowie, bo widzę, że to zaczyna wpływać na moja relacje z dziećmi. Gdzieś się zagubilam. Powodzenia. Oby niedługo zabłysło słońce wraz z małym różowym zdrowym i żywym bobaskiem [emoji177]
Tak jest smutne 😭
I kolejne ciaze po takich przezyciach budza lęk.
U mnie aktualnie 35 tc - to byl czas strachu, wypierania w podswiadomosc i niedowierzania... Jeszcze teraz mowie, ze uwierze dopiero jak dziecko sie urodzi. Oczywiscie ciaza byla od poczatku zagrozona :(
Ja obecnie jestem w 13 tc. W 11 tc zaczęłam plamic i dostałam leki i mam się oszczędzać. Moje oszczędzanie przerodzilo się w leżenie, bo boję się o maleństwo. Mam problem, że kosmowka zachodzi całkowicie na ujscie i może przerodzic się w lozysko przodujace 😞 Więc cała ciaza w stresie, bo plamienia/krwawienia moga być cały czas 😞
 
reklama
Ja obecnie jestem w 13 tc. W 11 tc zaczęłam plamic i dostałam leki i mam się oszczędzać. Moje oszczędzanie przerodzilo się w leżenie, bo boję się o maleństwo. Mam problem, że kosmowka zachodzi całkowicie na ujscie i może przerodzic się w lozysko przodujace 😞 Więc cała ciaza w stresie, bo plamienia/krwawienia moga być cały czas 😞
To lez/poleguj ja tak robilam.

@EwaB. - zycze sil do przetrwania tego trudnego czasu <przytul>
I zachowaj nadzieje, ze Tobie tez sie w koncu uda /Dobrze gdybys porobila badania skad te straty - wtedy przy nastepnej ciazy bedziesz wiedziec jak reagowac. U mnie winna byla tarczyca - taka proza i oczywistosc ale nikt mi nigdy badan nie zlecil./
 
Tak bol jest straszny ledwo żyję jutro mam kontrole u ginegologa. Nie wiem jak pójdę bo zaczynam chodzic po ścianach, to tak boli że....
Dziękuję za wsparcie jest mi teraz bardzo potrzebne. Mam momenty że chce wyskoczyć przez okno i mieć z głowy... 😭.
 
Czy w tej sytuacji ja mam iść do pracy w poniedziałek?
To lez/poleguj ja tak robilam.

@EwaB. - zycze sil do przetrwania tego trudnego czasu <przytul>
I zachowaj nadzieje, ze Tobie tez sie w koncu uda /Dobrze gdybys porobila badania skad te straty - wtedy przy nastepnej ciazy bedziesz wiedziec jak reagowac. U mnie winna byla tarczyca - taka proza i oczywistosc ale nikt mi nigdy badan nie zlecil./
Robiłam badania na tarczycę niby nie mam. Muszę znaleźć dobrego ginekologa, to ostatni dzwonek abym miała dziecko 😥 tym razem zrobię wszystko by je mieć. Dla tych trzech maluszków które straciłam i dla męża który mnie wspiera całym sercem.
 
Ja wzielam urlop - nie dalabym rady w tym pierwszym tygodniu. Moze gin da Ci l4?

Ale tarczyce w ciazy badalas? Sa inne normy dla ciezarnych. U mnie wtedy sie uaktywniala i prowadzila do straty :(
Jeszcze mialam mega niedobor wit. D3, badalam immunologie, krzepliwosc i kilka innych - lekarz gin mi okreslil co.
W tej ciazy pierwsze co to lecialam na badanie tarczycy /oczywiscie juz od poczatku sabotowala/ i do endokrynologa. Przy plamieniu w 5 dniu od spodziewanego @ bieglam do gin i trafilam na taka cobpatrzac na moja historie od razu profilaktycznie przepisala luteine i co najwazniejsze zastrzyki z heparyny - one w takich przypadkach jak nasze daja szanse.
 
Przykro że kolejna musi przez to przechodzić, ja dostałam w szpitalu tabletkę,,i bolało tylko jeden dzień, a miałam 9 tc, potem długo prawie 2 tyg plemienia, i raz po tygodniu krwotok ze skrzepami eh
 
reklama
Do góry