reklama

Imię dla chłopca

L.Ewa

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Prosze podpowiedzcie jakie imie wybrać? Mamy straszny mętlik najpierw mial byc Alan ale zeszlo na daleki plan i myslimy o Fabianie, Mikołaju, Aleksandrze, mi najbardziej chyba przypadl Mikołaj ale wszystkie w sumie ladne są. A może macie jakies zupelnie inne lepsze propozycje? ;)

reklama

Patii_666

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Mikołaj bardzo ładne imię, ja od siebie bym dorzuciła do przemyślenia Oskar, Marcel, Kacper, Oliwier, Nikodem, Borys

Ostatnia edycja:

Krateczka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Najważniejsze żeby imie podobało się Wam, a nie innym:) są gusta i guściki ja nawet nie słucham nikogo przy wyborze imienia:) podobaja mi się wszystkie, które wymieniłaś poza Olkiem:p

Aguu

Rozwiązania
5
Mikołaj bardzo ładnie. Z powyższych opcji chyba to bym wybrała.

nieagatka

Rozwiązania
0
Ja zawsze marzylam zeby syna mazwac Mieszko. Podoba mi sie tez Tytus, Olaf i Daniel.
Z wymienionych przez Ciebie moim faworytem jest Mikolaj :)

Wanilia89

Rozwiązania
1
A my mamy Krzysia w niedzielę zostanie ochrzczony. A Mikołaj super imię. Mi podoba się też Aleksander ale zdrabniany jako Alek a nie Olek.

reklama

eMkaa.

Rozwiązania
0
Prosze podpowiedzcie jakie imie wybrać? Mamy straszny mętlik najpierw mial byc Alan ale zeszlo na daleki plan i myslimy o Fabianie, Mikołaju, Aleksandrze, mi najbardziej chyba przypadl Mikołaj ale wszystkie w sumie ladne są. A może macie jakies zupelnie inne lepsze propozycje? ;)
To są imiona, które my braliśmy pod uwagę, jeśli byłby chłopak. ;-) Mi się podoba też Nikodem, ale akurat szwagierka ma Nikodema, to odrzuciliśmy. Osobiście teraz wybrałabym Alana.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi