reklama

imie dla dzidzia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez joanna30, 16 Lipiec 2005.

1. joanna30

joanna30 Fanka BB :)

czy zastanawialyscie sie nad imionami?
    dziewczynce dam na imie zuzia,maja lub alicja :)
    natomiast chlopcaykowi jas
    ciekawa jestem waszych typow!

2. pytia

pytia Fanka BB :)

My też myśleliśmy o Zuzi ;) albo Martynce. Chłopak... hmmm, jeszcze nie wiem, może Jakub albo Patryk.
    A Jasie teraz w modzie, trzy moje koleżanki niedawno urodziły małe Jaśki :) Fajnie brzmi!

3. reklama
  4. Pauletta

Pauletta Gość

ja już sobie imionka wymysliłam, ale pewnie do czasu porodu jeszcze wiel się zmieni.
    dla dziewczynki: Marta, Weronika, Julia
    dla chłopca: Kuba, Marcin, Filip

pozdrawiam serdecznie:)

5. monika_pk

monika_pk Gość

Moje typy to...dla dziewczynki Sonia,Tamara,Kaja.......dla chłopca Kostek(Konstanty),Kajetan ,Igor....ale przede mna jescze 7 miesiecy ,wiec pewnie jeszcze wiele razy zmienie zdanie:)

6. asiabeti

asiabeti Fanka BB :)

Ja myślałam o Julii a nad chłopakiem to jeszcze muszę sie zastanowić :)

7. felqua

felqua Fanka BB :)

A my wynalezlismy imiona ktore istnieja w naszych jezykach i maja w obu ladne brzmienie
    dziewczynka- Emilka
    chlopiec- Oliwer
    Bo na przyklad moje imie Agata bo wegiersku to Agota...co nie brzmi niestety najlepiej....przynajmniej dla mnie ;)

8. Polly

Polly Zaangażowana w BB

Smieszne, ale ja tez dla dziewczynki myslalam o Zuzi albo Maji. To takie slodnie i madre imonka. Zreszta nie wiem jak to wytlumaczyc, ale jestem swiecie przekonana ze to bedzie chlopak. Oboje chcemy nazwac go Gucio (Gustaw) i na drugie Joahim. Dla dziewczynki bdzie Halinka, bo tez i sie podoba i obie nasze babcie tak mialy na imie. Mam fajna ksiazke o imonach i cechach charakteru z nimi zwiazanych. Normalnie nie wierze w takie konotacje, ale jak czytam o imionach ludzi ktorych znam to zgadza sie w 100% ! Tak wiec jak macie juz jakies imionka powybierane i chcialybyscie sobie sprawdzic, to dajcie znac i wam napisze to co jest w ksiazeczce. To tylko pare zdan, wiec nie ma problemu:)

9. pytia

pytia Fanka BB :)

Świetnie, Polly, jak możesz to napisz coś o Martynie i Jakubie

10. reklama
  11. Polly

Polly Zaangażowana w BB

Jakub-umysl analityczny, metodyczny. Energiczny, kulturalny z wielka oglada. Wnikliwy, zadny wiedzy i wladzy. Zdrobnienia Kubus, Jakubek, Kuba.
    Martyna- subtelna, o nieprzecietnej intuicji. Podejmuje szybkie i trafe decyzje. Nie znosi najmiejszych nawet sugestii. Zdrobnienia: Martysia, Martynka

Znam jedna mala martynke i jest superpogodnym dzieckiem:)

12. monika_pk

monika_pk Gość

...a mi sie znowu zmieniło...mysle o Annie i o Pawle..:)

Poleć forum