reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Cześć.U nas nie było problemu.5letnia córka gdy usłyszała że jestem w ciąży,to zaczęła mówić do brzuszka Franio. Im bliżej było do porodu tym mocniej upierała się że maluch tak będzie miał na imię.I tak go zarejestrowaliśmy.🤔Z kolei gdy ona była w brzuszku ,jej babcia nazywała ją Franio na wypadek gdyby był chłopiec.Ale urodziła się dziewczynka.Moze słyszała i "oddała"mu to imię 🤔Kto wie?
 
Do góry