reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziewczynki.

Dołączył(a)
16 Czerwiec 2020
Postów
8
Witam. Potrzebuje pomocy ! Termin mam na 15sierpnia. A ja nadal nie wybrałam imienia dla naszej kruszynki . Początkowo spodobały mi się imiona Nikola ,Laura ,Zofia, Zuzanna .
 
reklama
Nic się nie martw - ja będąc na porodówce wciąż nie byłam pewna imienia :p
Niestety żadna z nas nie wybierze za Ciebie - co dla innych jest ładne, to innym się nie podoba.

Z Twojego zestawienia - ja bym nie dała imienia Nikola - bo to spolszczona forma imienia obcojęzycznego, a takie mnie nieco rażą (podobnie jak np. Brajan czy Viktoria).
 
Ja tez mam Zuze, Toska tez super ,ale to Wasza decyzja ,choć wiem że jest trudna ha ha
Wszystkie imiona mi się podobają w tym momencie raczej za sprawą hormonów 😂 również Antonina była brana pod uwagę . Zuzanna śliczne imię . Mam nadzieję ,że jeżeli nie zdecyduje się jeszcze na imię to przyjdzie ono w dniu porodu ,gdy zobaczę naszą kruszynke. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam cieplutko 🤗
 
Do góry