reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla dzieci

silvanca

Mama lipcowa'06 Początkująca(y)
Dołączył(a)
15 Listopad 2005
Postów
58
Miasto
Warszawa
jakie planujecie imiona dla Waszych maluszków?

u nas dziewczynka będzie Zuzia, a chłopiec Patryk

pozdrawiam serdecznie  :)
 
reklama
Ja tez planuje zeby corci dac na imie ZUZIA ;D Co do chlopca marza mi sie takie stare polskie imiona jak np. STAŚ albo JAŚ
 
i bardzo podoba sie dla dziewczynki Oliwia albo Aleksandra. a dla chlopca Marcin. wiec pewnie takie imiona otrzymaja moje dzieciaczki:)

pozdrawiam cieplutko:)
 
Ahoj:)
My stawiamy na ZOSIĘ LUB MAJĘ dla dziewczynki i ANTOŚ dla chłopca.
A w którym tyg można okreslić płeć?
Pozdrawiam(Y)
 
wg. mojego gina najwczesniej plec mozna okreslic ok 5 miesiaca, dopiero i to jescze nie na 100%, wszystko zalezy od prawidlowego ulozenia Maluszka. wiec dziewczynki jeszcze troche czasu nam zostalo, aby dowiedziec sie kogo nosimy pod sercem, chlopca czy dziewczynke:)
 
jak bede miala kolejna dziewczynke to nazwe maya,a dla chlopczyka hmmm..jeszcze nic mi do glowy nie wpadlo ::)zreszta do konca to moze wyjsc tak ze bede miala juz tysiace imion upodobanych i dla dziewczynki i dla chlopca :)
 
reklama
co do dziewczynki bedę chciała żeby miała na imię Julka ale dla chłopca to jeszcze nie wiem
może Dawid albo Maciuś?
 
Do góry