reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla dzieci

W naszym przypadku to byloby Ann Magali, tylko wiesz drugiego imienia prawie sie nie uzywa , wiec.....a dal mnie jesli zostanie jak powyzej to bedzie Ania ,
a co sadzisz o imieniu Noemi ????
 
reklama
Ann?czyli nie mieszkacie w Polsce?dobrze wnisokuje?
a co do Noemi to tez ładne, takie orginalne, ale Magali jakos tak bardziej mi sie spodobalo, jak dla malej ksiezniczki:)
fakt, drugie imie zadko jest uzywane, ale jest i wszedzie jest wpisywane.a zdarzalo sie, ze nawet w szkole zwracali sie do mnie Katja, z racji tego, ze w klaise oprocz mnie byly jeszcze 4 Marty.tak wiec razem bylo nas 5:)5 Mart na 10 dziewczyn:)
 
Na chwile obecna to znaczy na pewno do konca roku jestesmy w Polsce , pozniej jeszcze nie wiem , to zalezy gdzie moj partner dostanie kontrakt na odpowiadajacych mu warunkach ...pewnie nas gdzies rzuci po swiecie ;D
ale bb zawsze bedzie ze mna niezaleznie od tego gdzie ja wyladuje ;D
 
wiecej niz nalog, na szczescie nie mam neta w domu wiec moge kozystac z bb tylko w pracy , bo moje kochanie chyba z domku by mnie wywalilo jakbym tylko na bb siedziala :laugh: Marthus bo nie pamietam jakie ty , przepraszam wy wybraliscie imiona????
 
a ja w domku sama siedze to i na bb caly dzien ;D rodzice juz wyjechali a z Wojtkiem razem nie mieszkamy...
a imiona dla dziewczynki prawdopodobnie Oliwia, lub Aleksandra(Olka;))dla chłopca MArcin.
 
Olka jest sliczne imie dla dziewczynki , mam 11 miesieczna chrzesnice o tym imieniu , jest poprostu boska !!! Oj Marthusiu jezeli mozna spytac dlaczego ??? sytuacja mieszkaniowa trudna ???
 
nie trudna...moglibysmy mieszkac razem u moich rodzicow..ich i tak przez wieksza czesc roku nie ma, tylko ja nie wiem czy jestem na to gotowa:(jeszcze niedawno nie bylismy razem, a teraz tak sie wszystko pozmienialo..a nasze ostatnie rozmowy konczyly sie klotniami, wiec nie wiem...
 
Marthusiu rzeczywiscie musisz sobie to przemyslec na spokojnie , daj sobie troche czasu, przepraszam , ze pytalam , nie wiedzialam ...
a imionka dla dziciatka sliczne , zwlaszcza ola ;)
 
reklama
nie przepraszaj, nie masz za co!!
caly czas sie nad tym zastanawiam..bo kcham go i chce z nim byc..ale czasami odnosze wrazenie, iz mimo, ze mowi, ze mnie kocha to jest ze mna tylko ze wzgledu na dziecko, glupie co?:(
 
Do góry