reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

reklama
Magda bo my chcielśmy Julkę ale męża siostra 3lata temu tak dała córce na imię,więc od tamtej pory szukaliśmy innego...no i staneło na Amelce...aż tu patrzymy w gazecie a ta sama siostra we wrześniu urodziła drugą córkę i tak dała jej na imię...a ja nie chce tak samo bo będziemy mieszkać w tej samej miejscowości w odległości 5-6 domow i jak się dziewczyny spotkają to będzie dziwnie!!!A poza tym to ta jego siostra jest dziwna zaraz by miała pretensje że ściągneliśmy imię od jej córek:no::no:
Hmmm kumam sytuację, mała mieścina, rodzina itp. no jest to jakieś wytłumaczenie. Ale swoją drogą to tę siostrę to bym "waliła" :cool2: Wybacz za dosadność, ale mi z reguły koło dzyndzla lata czyjaś "dziwna" opinia i zdanie albo chimery. Julita powiem Ci jeszcze, że Twoje imię też mi się bardzo podoba. Znam jedną Twoją imienniczkę, agentka niesamowita ;-)

a olena? moim zdaniem przepieknie :)
Pierwsze słyszę :szok: Jakaś zacofana jestem :-D
Olena też ładne, ale skąd to imię?
 
Też mi ta jego siostra za przeproszeniem wisi;-)ale o to chodzi że to nie jest nawet mieścina tylko mała wioska a na wsi to już wszyscy ze wszystkimi o wszystkim plotkują:wściekła/y::wściekła/y:a że my mamy się tam sprowadzić dopiero gdzieś w przyszłym roku bo w tym nie damy rady...to wole mieć święty spokój i poszukać córci innego ślicznego:-)imienia:)(może nam go już nie podkradnie hihihi)
 
Julita na pewno znajdziesz jakieś ładne imię, tylko tej zołzie nie mów :)
Tylko o to chodzi że wcześniej tezj nic nie mówiliśmy o naszych typach imion...a przy tej drugirj córce to dopiero z gazety dowiedziałam się że wogóle w ciąży była...bo to ukrywała...:szok::szok:
 
Wiesz co Julita, jak ukrywała ciążę to faktycznie coś z nią nieteges......
Olej i nie przejmuj się. Wymyślaj spokojnie, mamy czas i chyba dobrze bo ja mam pustkę we łbie.
 
U mnie będzie Nadia Amelia :-) Na to drugie imię strasznie się mój krzywił,bp pierwsze to on wybrał (mi też się podoba;-)),ale drugie juz moje :tak:Najlepsze jest to,że na początku ciązy śniło mi,że miałam córeczkę i miała właśnie takie imiona :tak:Jeszcze pewnie będą propozycje od babć i dziadków,ale tak już zostanie.Postanowiono dzisiaj i koniec;-)
 
reklama
Bardzo dobry wybor, szczegolnie Nadia. Tutaj to dosc popularne imie i bardzo ladne. Kojarzy mi sie z ta laska. Akurat ona ma troche inna pisownie tego imienia, ale czyta sie, tak samo Nadia.

[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=Pi7Rx7DtuM0"]YouTube- Broadcast Yourself.[/nomedia]
 
Do góry