reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

Witam ja tez mam problem jesli chodzi o imie, choc jeszcze nie wiemy co bedzie to juz mamy typy tylko z wyborem ciezko:-(
Dziewczynka: Miriam, Estera lub Sara
Chlopczyk: Immanuel, Jeremiasz lub Joshua
Moze macie jakis pomysl:-)
bez zastanowienia SARA:tak: a dla chłopaka żadne z twoich wymienionych:-(
 
reklama
bez zastanowienia SARA:tak: a dla chłopaka żadne z twoich wymienionych:-(
No tak Sara bardziej jest znana w Polsce;-)
to imiona biblijne a ja naleze do chrzescijan wiec stad moje typy no i we Francji tak jak Agate pisala ze ludzie nie patrza jak sie nazywasz bo jest tu mnostwo obcokrajowcow ktorzy maja rozniaste imiona:-D
Dziekuje jednak za szczeerosc:-)
 
Magda, Leana czyta sie jak pisze. Tak samo jak i reszta z wymienionych przeze mnie imion. Ja staram sie dawac dzieciom takie imiona, zeby i we Francji i w Polsce i na Martynice i wogole gdziekolwiek, ludzie nie mieli problemu z pisaniem czytaniem i wypowiadaniem. A po tej historii z cukrzyca, naprawde nie wiem czy zdecyduje sie na trzecie, no i bede jeszcze starsza...

Anusia, mi podoba sie Sara i Miriam. A dla chlopaka Immanuel, z tym, ze wolalabym przez E, Emmanuel. Tak jak ten Emmanuel Moire, ktory szczerze mowiac, bardzo mi sie podoba.

[video=youtube;wKGA7nw3DrQ]http://www.youtube.com/watch?v=wKGA7nw3DrQ[/video]
 
a co myślicie o Kindze, Karinie, Weronice? Podoba mi się też Lena
a dla chłopca tak jak już pisałam Jakub Aleksander Igor też bardzo mi się podoba
 
Magda, Leana czyta sie jak pisze. Tak samo jak i reszta z wymienionych przeze mnie imion. Ja staram sie dawac dzieciom takie imiona, zeby i we Francji i w Polsce i na Martynice i wogole gdziekolwiek, ludzie nie mieli problemu z pisaniem czytaniem i wypowiadaniem. A po tej historii z cukrzyca, naprawde nie wiem czy zdecyduje sie na trzecie, no i bede jeszcze starsza...

Anusia, mi podoba sie Sara i Miriam. A dla chlopaka Immanuel, z tym, ze wolalabym przez E, Emmanuel. Tak jak ten Emmanuel Moire, ktory szczerze mowiac, bardzo mi sie podoba.
Wlasciwie tak Emmanuel ale to zalezy jak kto wymawia:-)
a Miriam to po Polsku Maria wiec wydaje mi sie ze ladne imie poza tym nasze mamy maja tak na imie wiec mysle ze im tez bedzie milo z tego powodu:-D
 
reklama
Do góry