reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszkow:):)

mamusiaM mnie tez coraz częściej po głowie chodzi imię Daria. Jeszcze może Matylda?
Mój mąż kiedyś wspomnial o Andżeli.....Ale mnie jakoś nie bardzo przypada do gustu.
 
reklama
...no ja juz na dzien dzisiejszy zdecydowałam :)
chłopiec - Julian
dziewczynka - Amelia
Oczywiście, żeby mój facet mógł miec "ostatnie słowo" w taki sposób przygotowałam listę imion, żeby nie było innej możliwości wyboru niz moje typy :)))
 
U nas ciągle te same typy:tak: i nawet nie ma dyskusji o zmianie:baffled: tzn ja coś tam proponowałam ale mąż od razu sprowadził mnie na ziemię i tym sposobem będzie Antoś lub Oliwia:tak:
U nas głównym argumenetem był odpowiednik imienia w języku angielskim, czyli Anthony i Olivia:-):tak: ponieważ i tak planujemy tutaj zostac to trzeba dziecku ułatwic życie:-) wystarczy, że nazwisko będzie zawsze musiał literowac
 
a ja wam powiem ze od kiedy znam mojego meza to bardzo chcial zeby jego syn nazywal sie Filip. teraz trwierdzi ze to zbyt poularne imie i nie mamy zadnych typow. dla dziewczynki moze Julia lub Natalia - to po babciach. ale Wasze typy sa super.
 
My na razie mamy pomysł na imię dla dziewczynki-Marysia, nad imieniem dla chłopca nawet się nie zastanawiam, bo naprawdę czuję, że będzie dziewczynka. Poza tym imię dla chłopca jest dla nas ogromnym problemem. Zupełnie nie mamy pomysłu.
 
teraz jak tak czytam tu wasze pomysly imion,to tak patrze ze najwiecej sa takie proste polskie imiona, a ja szukam takiego miej spotykanego,a widze i slysze imione jak lata temu dawali heheheheh:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
anita22 a jakie sa twoje typy na ten czas? Bo jestem ciekawa co znaczy imiona mniej spotykane?
Takie calkiem wymyslne jak Paryz czy Londym :-D czy moze takie juz troche zapomniane jak Swietopelek?

Pytam bo sama szukam natchnienia a na imie typu Ania nie mam ochoty ;-) (przepraszam wszysstkie Anie, ale jak bylam dzieckiem co druga moja kolezanka miala na imie Ania:baffled: )
 
reklama
U mnie w klasie byly chyba ze 3 Anie i tyle samo Agnieszek :) Teraz wrocila moda na stare imiona i co druga dziewczynka nazywa sie Julia, rownie duzo jest dziewczynek o imionach: Oliwia, Wiktoria, Zuzia :)
 
Do góry