reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszkow:):)

reklama
mi też się Patrycja podoba.. i w naszym przypadku postanowiliśmy, że jak będzie dziewczynka, to będzie miała imiona Patrycja Anna. Niestety dla chłopca opcje mam bardzo rozbieżne...
 
Mój partner, żeby uniknąć kłótni zaproponował taki układ:
Ja zrobię listę po trzy imiona dla chłopca i dziewczynki, a on z tego wybierze :)
Zobaczymy co z tego wyjdzie - ale jeszcze chyba trochę za wcześnie (?)
Moja bardzo wstępna lista dla chłopca to:
Piotruś, Jaromir, Antoś
dla dziewczynki jeszcze nie myślałam, ale Lenka mi się podoba :)
 
U nas było tak. Mąż wybiera dla chłopca ja dla dziewczynki...:-), ale jak widać raczej szans bym nie miała nawet teraz. W związku z tym otrzymałam możliwość wyboru i zdecydowaliśmy się na Antosia, a jak w tych 20% okaże się, że to dziewczynka to będzie Tosia i już! :-) Kiedyś chciałam Magdę, albo Marysię, ale juz podjęlam decyzję jakby co to będzie Tosia.
 
Ja chcę koniecznie Wiktorka albo Oliwię...a moj luby nawet slyszec o tym nie chce. Na chlopczyka sam nawet pomyslu nie ma a z dziewczecych probuje mnie namowic na Paulę:)
 
Jak byłam z Kacperkiem w ciąży a nie wiedziałam kto będzie ale czułam że chłopak i teściowa wybrała imię podła propozycja mam się spodobało i jest Kacper.
Teraz ja mam przeczucie że będzie dziewczynka i tak już mam jedno imię Iga ale czy w lipcu nadal mi się będzie podobało nie wiem :sorry2: hehe i niewiedomo czy to bedzie dziewczynka :-D a dla chłopca miałam typ Oskar ale już mi się nie podoba ale jeszcze jest czas.
 
OJ ja tez mam problem,tylko narazie myslalam dla chlopca oliwerek, xsaweryn Julek ,Wiktor,a dla dziewczynki nie mam pomyslow bardzo mi sie podobaja takie nie spotykane imiona lub ich jets malo dla dziewczynki myslalam Laura ale sasiadka daje,to juz odpada heheh Julka mi sie podoba ale juz mam Julke:-p:-p:-p:-p:-p:-p:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
mi tez sie podoba julek ale mam coreczke julke hehhehe to nie zabardzo:-):-):-):-):-):-):-):-)prosze bardzo bardzo ladne dla chlopca "Julek"""polecam to imie hhehehehheheheheh:-):-):-):-)
 
reklama
My ciągle mamy problem z wyborem imienia dla dziewczynki. Chyba faktycznie poczekamy jeszcze troszkę, może poznany płeć i może nie będziemy musieli się nad tym imieniem zastanawiać ;-).

Jesli chodzi o imię Daria, to można je zdrobnić: Darka, Darusia, Darunia.
 
Do góry