reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków

reklama
A my juz dawno zdecydowaliśmy jak nam lekarz powodzial w 15tyg ze to dziewczynka. I widzę ze duzo Lilian ale u nas bedzie krótko Lila K. :)
 
Kurcze jestem w szoku ze Liliana jest teraz tak na czasie. Mam już w domu Amelke i jest to tak popularne imię ze aż jestem zła bo wszędzie pełno Amelek. Teraz mówimy z mężem ze damy jakieś bardziej wyszukane. Wymyslilusmy Liliana a tu nagła się okazuje ze robi się dość popularne. No ale na tym stanęło i juz nie zmieniamy
 
Właśnie widzę, że Liliana staje sie popularna. Urodziłam Liliankę w lipcu, a teraz widzę że co raz więcej rodziców upodobało sobie to imię:) Jak w szpitalu powiedziałam, że Liliana to pielęgniarki powiedziały " no wreszcie nie Lena".
 
Do góry