reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków

Magdalena777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2015
Postów
667
Czy wybralyscie juz imiona dla dzieciaczkow? Jeśli macie ochotę, podzielcie się pomysłami na forum. U nas były burzliwe obrady, każdemu coś nie pasowało i ostatecznie będzie Lilianka :)
 
reklama
Super wątek, u nas nie mamy kompletnie koncepcji na imię.
Pierwszą połowę ciąży ciągle mówiłam, że będzie Krzyś a tu niespodzianka bo dziewczynka :-D
Na razie kręcimy się wokół Zosi, Hani, Karolci.... Ciężko na coś się zdecydować
 
U mnie Zosia albo Filip, bo płci nadal nie znam.:)
Braliśmy też pod uwagę Karolinę, a Hania pewnie byłoby w pierwszej kolejności ale to imię mojej siostrzenicy.

Lilianka też jest bardzo ładnie:)
 
mnie sie bardzo podoba Karolina, ale maz cos kreci nosem, wiec na razie negocjujemy ;-)

Zosia fajnie, tylko bardzo duzo Zoś jest teraz - ja jestem Ania i mnie to wkurzalo, ze zawsze 3 Anie w klasie byly, dlatego patrze tez na polularnosc imienia
 
Ze względu na popularność u mnie nie będzie Julki a całe życie mówiłam, że córkę będę mieć Julię.
Mi najbardziej z tych trzech odpowiada Karolcia właśnie i nie jest teraz zbyt popularne ale oprócz mnie jeszcze jest zdanie partnera i tu się mijamy ;-)
 
Jeszcze myslimy nad Kinga i Agata, ale to na razie takie luzne ustalenia. Znajac mojego meza, to jak sie Mala urodzi, to bedzie ostateczna decyzja. On zawsze mowi, ze jak zobaczy corcie, to od razu beedzie wiedzial jakie imie do niej pasuje hehe tak w sumie tez bylo z Marta, imie wybralismy po porodzie.
 
reklama
Patrzac na imiona kolezanek mojej cory, to Lena i Zuzia byly popularne nie tylko w 2014, ale i wczesniej ;-) w grupie sa 3 Zuzie i Leny.
 
Do góry