reklama

Imiona dla maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2016' rozpoczęty przez Magdalena777, 7 Październik 2015.

1. Magdalena777

Magdalena777 Fanka BB :)

Czy wybralyscie juz imiona dla dzieciaczkow? Jeśli macie ochotę, podzielcie się pomysłami na forum. U nas były burzliwe obrady, każdemu coś nie pasowało i ostatecznie będzie Lilianka :)

2. Bettina2701

Bettina2701 Fanka BB :)

Super wątek, u nas nie mamy kompletnie koncepcji na imię.
    Pierwszą połowę ciąży ciągle mówiłam, że będzie Krzyś a tu niespodzianka bo dziewczynka :-D
    Na razie kręcimy się wokół Zosi, Hani, Karolci.... Ciężko na coś się zdecydować

3. reklama
  4. Magdalena777

Magdalena777 Fanka BB :)

Bettina Zosia jest super ale u mnie odpada bo mam już bratanice o tym imieniu

5. Bettina2701

Zosia super ale Zofia już jakoś mi nie leży :-(

6. mkvet

mkvet Fanka BB :)

U mnie Zosia albo Filip, bo płci nadal nie znam.:)
    Braliśmy też pod uwagę Karolinę, a Hania pewnie byłoby w pierwszej kolejności ale to imię mojej siostrzenicy.

Lilianka też jest bardzo ładnie:)

7. Szogi

Szogi Fanka BB :)

mnie sie bardzo podoba Karolina, ale maz cos kreci nosem, wiec na razie negocjujemy ;-)

Zosia fajnie, tylko bardzo duzo Zoś jest teraz - ja jestem Ania i mnie to wkurzalo, ze zawsze 3 Anie w klasie byly, dlatego patrze tez na polularnosc imienia

8. Bettina2701

Ze względu na popularność u mnie nie będzie Julki a całe życie mówiłam, że córkę będę mieć Julię.
    Mi najbardziej z tych trzech odpowiada Karolcia właśnie i nie jest teraz zbyt popularne ale oprócz mnie jeszcze jest zdanie partnera i tu się mijamy ;-)

9. mkvet

mkvet Fanka BB :)

10. reklama
  11. Szogi

Jeszcze myslimy nad Kinga i Agata, ale to na razie takie luzne ustalenia. Znajac mojego meza, to jak sie Mala urodzi, to bedzie ostateczna decyzja. On zawsze mowi, ze jak zobaczy corcie, to od razu beedzie wiedzial jakie imie do niej pasuje hehe tak w sumie tez bylo z Marta, imie wybralismy po porodzie.

12. Szogi

Patrzac na imiona kolezanek mojej cory, to Lena i Zuzia byly popularne nie tylko w 2014, ale i wczesniej ;-) w grupie sa 3 Zuzie i Leny.

Poleć forum