reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla marcowych maluszków

nailie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2012
Postów
4 800
Zapraszam do brania udziału w burzy mózgów aby w ostateczności wyłonić najbardziej pasujące imię dla naszych skarbów :tak: Wasze pomysły, inspiracje, wszystkie imiona jakie wam się podobają :tak:
 
reklama
Kiedyś Wam pisałam, że mój mąż już od bardzo dawno mówił, że jak będzie córeczka to będzie Madzia :D, ale ostatnio mu się odmieniło i coś o Oliwce mówił, więc dalej będziemy się zastanawiać jak okaże się, że dziewczynka :-) A po ostatnim USG jak okazało się, że możliwe, że chłopczyk to zaczęliśmy się zastanawiać nad imieniem dla chłopca - puki co podobają nam się obojgu: Antoś lub Bartek, a mężowi jeszcze Aleksander a mi Piotruś, więc pewnie coś z tego wybierzemy :-) Ale nie wykluczam, że do porodu nam się preferencje zmienią :-D
 
Dla chłopca niezmienne od pierwszej ciąży Ksawery :-)
Dla dziewczynki Łucja, chociaż podobają mi się jeszcze Estera, Pola i Klara ;-)
 
u nas dla chłopca: Janek lub Franek,
natomiast jeśli chodzi o dziewczynkę - to będzie taka sama batalia jak w pierwszej ciąży! Wtedy nie znaliśmy płci dzieciaczka i teraz tez nie będziemy, zaś imię Aleksandra zostało zatwierdzone dopiero tydzień przed porodem ;)
 
reklama
Do góry