reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla marcowych maluszków

U nas jedno imię.. ja mam dwa i nigdy do niczego mi się ono czyli to drugie nie przydało. Jak dziecko będzie miało życzenie mieć dwa imiona to przy bierzmowaniu nada sobie samo.. :-p
 
reklama
Mi się podoba Idalia, chciałam Hanię tak nazwać ale mąż nie chciał. Może za drugim razem się uda ;)
Dla chłopca nie mam typów.
 
Juana Idalia fajnie brzmi, może się uda ugrać męża :tak:

Chrobek nasza Laura ma 2 imię, w przypływie emocji nadaliśmy jej imię po teściowej :-) Teraz nie wiem czy nadamy, to wszystko zależy czy wybierzemy długie imię, bo nazwisko też mamy długie.

Ja dziś z okazji bezsenności przeglądałam imiona i wpadła mi w oko Aurelia. Prócz tego może być jeszcze Kornelia, Łucja, Nina, może Lucyna. Dla chłopca podoba mi się Mateusz, Bartek, Maksymilian, może być Szymon, tak to być może bym coś wynalazła, ale na tą chwilę nie jestem przekonana do żadnego :sorry: Na szczęście do marca jeszcze sporo czasu :rofl2:

No i jestem po 1 rozmowie z mężem, oczywiście na prawie każdą moją propozycję się krzywił, a sam nic ciekawego nie zaproponował :-D Jemu podoba się Kamil i Kacper, dla dziewczynki nic nie wymyślił. Dla mnie te męskie imiona nie przejdą :no: Dla niego nie przejdzie Mateusz i Maks :zawstydzona/y: Także długa droga przed nami :sorry:
 
No my też po dwa imiona dajemy. Hania ma na drugie Krystyna, po mojej babci.

Nailie po teściowej bym nie dała nigdy. Ma na imię Eugenia.
 
reklama
My poki co ustalilismy dla chlopca Gabriel ale nie umiemy dobrac drugiego. Dla dziewczynki jak narazie wygrywa Amelia a na drugie bedzie Natalia po mojej babci :) Podobaja mi sie tez imiona: Piotr, Adam, Klara, Sara jednak zostaly zdryskredytowane przez narzeczonego ;/
 
Do góry