reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla marcowych maluszków

reklama
A czy tu dopuszczalna jest dyskusja na temat proponowanych imion czy po prostu piszecie swoje propozycje?

Dziewczyny jak Wam się podoba imię Zosia? Bo niby ma być Zośka ale wczoraj koleżanka nie wyraziła entuzjazmu jak nas odwiedziła ;)
Ale szczerze! W końcu i tak my zdecydujemy hihi
 
Zosia ładnie, tylko teraz strasznie popularne, tzn zależy od miejsca zamieszkania. Jak mąż był w USC zarejestrować Hanie, to Pani powiedziała, że dobrze, że nie Zosia bo w Toruniu to imię nr 1.
Osobiście mi imię się podoba.
 
Chrobek no właśnie sama nie wiem co zrobić z tą popularnością imienia hihi
W 2010 urodziłam córkę Zuzke a w jej grupie w przedszkolu jest tylko jedna o takim imieniu mimo iż to imię też było popularne. Z drugiej strony ja nazywam się Iwona i w moich czasach nie było to super popularne imię i źle się czułam z tym że mam takie mało popularne imię ;)
Ehhhh ale trudny wybór przed nami
 
Isia ja na popularność imienia średnio patrzę, daje takie jakie mi się podoba. Moja Hania niby też popularna, a ja osobiście znam tylko jedną małą Hanie - moją córkę. Zosia to bardzo piękne, tradycyjne imię, więc jak jesteś pewna że to to...
 
Mi się podoba imię Zosia, sama się nad nim zastanawiałam, ale kuzynka ma Zosię i nie chciałam dublować.
Na popularność mało patrzę, bo imię ma się podobać rodzicom.
 
Ja też się zastanawiałam nad Zosią, ale na nie przeważyło to, że brakowało mi takiej normalnej formy imienia "na co dzień" dla dorosłej osoby- Zosia wydaje mi się miękkie, słodkie- odpowiednie dla dziewczynki, ale już nie dla kobiety, a Zofia znów zbyt poważne, żeby tak się codziennie posługiwać- taka refleksja.
 
reklama
Do góry