reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

I

iiwka

Gość
Jakie podobają Wam się imiona.:blink::wink:

U nas jeśli będzie chłopczyk to będzie Alan a dziewczynka Kalinka...
O ile nam się nie zmieni.Podoba nam się Maja,ale teraz jest tak dużo dziewczynek o tym imieniu,mężowi podoba się Magda a mi Nikodem,ale jemu nie podoba się moja propozycja a jego mi(ładne ale nie na tyle żeby nazwać swoją córcię).

Czekam na Wasze propozycje.:blink:
 
reklama
Najpopularniejsze imiona w 2009 roku to:
(kolejność od najwięcej nadanych)
Imiona dla dziewczynek
Julia
Maja
Zuzanna
Wiktoria
Oliwia
Natalia
Amelia
Aleksandra
Martyna
Nikola
Zofia
Lena
Weronika
Anna
Magdalena
Emilia
Karolina
Gabriela
Hanna
Alicja
Maria
Imiona dla chłopców:

Jakub
Kacper
Szymon
Mateusz
Filip
Bartosz
Michał
Piotr
Wiktor
Dawid
Maciej
Igor
Jan
Patryk
Paweł
Adam
Mikołaj
Oskar
Dominik
Antoni
Wojciech

Źródło: eDziecko.pl - serwis dla rodziców. Ciąża, poród, zdrowie i wychowanie dzieci
 
Jeśli dziewczynka to Lena mi sie podoba dla chłopca Igor ale mężowi sie nie podoba wiec moze bedzie Kacper wszystko i tak sie okaze w czerwcu:-):-)
 
Dziewczynka u nas będzie Maja:-) (nie wiedziałam, że to aż popularne imie teraz:)) a chłopczyk Wojtuś bądź Michałek:-)
 
U mnie juz ustalone odkad Dominik sie urodzil;-).Bedzie albo Alexandra albo Alexander.Mezus mnie juz meczyl jak bylam z Dominikiem w ciazy, wiec teraz dam mu decydujace prawo glosu.Napisze wam jednak ze ostatnio coraz czesciej mysle o imieniu Magdalena dla dziewczynki:-D:-p
 
reklama
U nas miał być Karol, ale ostatnio czytałam że dawanie tego imienia chłopcom z pod znaku bliźniąt jest ryzykowne więc się teraz zastanawiamy nad Krzysztofem lub Pawłem :-) Jeśli chodzi o dziewczynkę to pułki co Magdalena.
Jakoś nastawiliśmy się że będzie chłopak, może to jakieś macierzyńskie przeczucie :-) Jednak moja intuicja najczęściej się myli więc nie zdziwię się jeśli będzie dziewczynka :-) zresztą czy to ważne zwłaszcza przy pierwszym dziecku najważniejsze żeby było zdrowe i silne :-)
 
Do góry