reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych Maluszków

reklama
Ja wymyśliłam z mężem że synek będzie Marcel juz w poprzedniej ciąży brałam te imię pod uwagę ale mamy córkę Klaudię a jak córka to narazie obstawiam Lilianę ale to jeszcze sie może zmienić jak zonaczę dzidzię lub gdzis znajde lub wyczytam inne ładne i nie za bardzo pospolite imię. Z mężem mowiliśmy od kąd sie poznaliśmy że będziemyieć Sebastiana ale jakoś nie widzi mi się to imię ;)
 
Taka prawda że każde imię jest fajnie jeśli nie kojarzy ci się z jakąś beznadziejną osobą. Ja lubię rzadko spotykane imiona. A to tak sezonem idzie. U mojej Igi w klasie same Julki.
 
A co myślicie o imienach Oliwier albo Igor nad tymi sie z mężem zastanawiamy
Fajne imiona, mi się podobają :) Mój nie chce słyszeć o innym niż Aleksander, średnio mi się podoba oraz kojarzy, nie wiem jak go namówić na inne :D
Z racji tego, że podobno będziemy mieli chłopca chciałabym Nikodema, Natana, Ignasia albo Antosia :D
 
reklama
A ja mam problem. Jeszcze do niedawna byłam pewna, że jeśli będzie chłopczyk (a tak czuję) to będzie Kacper, a jeśli dziewczynka to będzie Aleksandra. A teraz mam wątpliwości... Przeglądam księgi imion, czytam listy i zastanawiam się czy jesli będę zwracala się do mojego dziecka TYM danym imieniem to czy będzie mi się podobalo i.... NIC mi nie pasuje :( Jak można być tak perfidnie wybrednym..... Większość imion mi się źle kojarzy i chociaż dla niektórych jest najpiekniejsze na świecie - mnie nie przekonuje. Czy któraś z Was też tak mam?
 
Do góry