reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych Maluszków

No właśnie, zobaczcie, gdzie była moja Ala, gdy wybieraliśmy to imię w 2013 roku: https://msw.gov.pl/pl/aktualnosci/1...najpopularniejsze-imiona-mijajacego-roku.html, a gdzie teraz :baffled: trochę się boję, że omijam Zuzannę, Julię czy Amelię (które mi się podobają) z uwagi na zbyt dużą popularność, a za kilka lat i tak na jedno wyjdzie z Alą i Lilą. No ale trudno, nic innego już mi się nie podoba :-) więc tak zostanie.
 
reklama
Ja bym nazwala corke Maja ale juz sama mam tak na imie. :-D Tylko w dziecinstwie nie lubilam tego imienia... Czy to tak sie pisze? :-/ Po 12 latach w Austrii zdazaja mi sie juz bledy...
 
Teraz mamy problem. Za pierwszym razem od razu był Adaś i Gabrysia, bo płci nie znaliśmy do końca. Teraz mi Gabrysia zbrzydła i szukam czegoś innego :) I też nie chcę zbyt popularnego. Mój bratanek jest Kacper i się śmieję, że w klasie będzie Kacper 1, Kacper 2 itd.

1plus2, ja jestem Monika, więc się zastanów dobrze :-D
 
Happy Maja bardzo ładnie, ja uwielbiam takie miękkie imiona żeńskie, pewnie dlatego żem sama Katarzyna ;)
i jak najbardziej poprawnie piszesz

Gabi ja znam Iwka, bardzo fajne imię, fochy niech sobie w nos władzą ;)

Mujer serio Kacper teraz taki popularny?
 
Ja mam wrażenie że ostatnio jest wysyp Leonów. W kazdym razie wśród moich znajomych. Kacper tez jest jeden, Tymek, Mikołaj no i Jaś, Antoś, Franek.
 
reklama
Ja lubię krótkie i takie których nie trzeba specjalnie odmieniac. Na mnie trzeba albo oficjalnie Gabriela albo zdrabniac jak dziecko Gabi albo Gabrysia dlatego dla starszej córki wybrałam Iga, bo to takie zwyczajnie krótkie imię a zdrobnien dla najbliższych można wymyślić bez liku. A idąc tym tropem Iwo jest idealny.
Moja córka się śmieje że jest po dwa osobniki na daną literę
Gabi i Grześ
Iga i Iwo
Blanka i Beniek -to nasze zwierzaki :)
 
Do góry