reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych Maluszków

U nas jeśli będzie syn to będzie Leoś ... średnio mi się podoba ale mój facet tylko tak mówi do naszej Fasolki więc chyba tak już zostanie :)
A córka ... to jeszcze nie mam pomysłu ... Zuzia mi się podoba Ania Maja .... zobaczymy :)
 
reklama
Mi z pierwszej ciąży dla dziewczynki pozostało niezmiennie Helena Matylda a dla chłopca ponownie mamy problem.
Mam nadzieję, że wymyślimy wcześniej i nie będzie tak jak z Mikołajem, że dostał imię 2 dni po porodzie dopiero :p
Na razie na tapecie jest Staś, Kostek, Kacper i Maksymilian ale żaden nie łapie mnie jakoś za serce szczególnie. Podoba mi się Jaś i Franek, ale mamy w najbliższej rodzinie, więc odpada.

W pierwszej ciąży forsowałam Amadeusza albo Leona ale mój mąż prychał :)
 
Ja przed pierwszą ciążą bardzo chciałam mieć Ignasia, ale potem jakoś mi się odwidziało ;) W tym stylu popularny jest tez Ksawery, Antoni. Może którąś z Was zainspiruje, bo w moim przypadku imię wybrał mąż i póki co średnio mi leży, no ale Michał tez mi sie nie podobał a teraz uważam, że to wspaniałe imie :-)
 
Jesli jednak chlopiec to Bartek albo Mikolaj, jednak jestem nastawiona na dziewczynke czyli Anielke, Rozalke lub Monike ;)
nie jestem jakos specjalnie zdecydowana, wiec wszystko sie jeszcze moze zmienic :p
 
jeśli będzie dziewczynka to na pewno Iga już w pierwszej ciąży mąż bardzo chciał dziewczynkę a wyszedł Bartek a dla chłopca jeszcze nie mam pojęcia mąż mówi o Rafale ale mi średnio to imię przypadło do gustu
 
my mamy problem, pracuję w przedszkolu i baaardzo dużo imion kojarzy mi się z dziećmi z pracy -nie zawsze pozytywnie :)
chłopiec będzie Igor, Iguś.. dość twardo i rosyjsko.. no ale to jedyne imię które nam pasuję:) dodatkowo mam takie nazwisko że jak bym dała Antoś lub Tymuś to w połączeniu z nazwiskiem miało by się wrażenie że to stary dziad na emeryturze :)
 
Ech mój coś zaczyna walczyć o Lilianę dla dziewczynki. Mi się podoba ale to imię jest albo zaczyna stawać się popularne. A nie chce żeby było tak jak z moją siostrą. Wymyśliłam dla niej imię jak miałam 10 lat. Nie sugerowałam się więc żadną modą. I masz ci los nagle nawał Juli.
Teraz mi szkoda, że ma takie pospolite imię i co druga to Julka.
 
reklama
Do góry