reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych Maluszków

Kaana, no właśnie... ja o żadnej Lilianie dotąd nie słyszałam, nigdy, u nikogo- ani małej, ani dużej. Podczas tegorocznych wakacji na plaży wśród tłumu Julek i Lenek jeden jedyny raz słyszałam, jak mama nawoływała dziewczynkę "Lila, Liluś, Lilianka" i właśnie wtedy tak nam z mężem wpadło w ucho, że postanowiliśmy: jeśli będzie kiedyś druga córa, musi być Lila. I do nazwiska nam fajnie pasuje. Będzie więc Ala i Lila :-) mam nadzieję, że jednak to imię nie stanie się zbyt popularne, kiedyś marzyłam o Zuzi, ale tyle teraz dziewczynek o tym imieniu...
 
reklama
Widzicie ! I już by były trzy u nas na forum z samych czerwcówek ;p
Mi się podobało jeszcze Lidia ale znienawidzona przeze mnie siostra mojej babci tak ma na imię... A jest po prostu nie do opisania :no:
 
Kaana a mi sie podoba jeszcze Sabina ale mojego byłego chłopaka babcia ma tak na imię, a bardzo jej nie lubiłam...
No i mam nowy typ dla dziewczynki... Karla :)
 
Kaana, u nas na pewno będzie Lila- jeśli nie zmieni płci :laugh2: mimo wszystko.
Ale muszę przyznać, że troszkę się wystraszyłam tej popularności i sprawdziłam z ciekawości wątki z imionami na innych miesiącach. Odetchnęłam z ulgą ;-) tylko u nas tak jest.
 
Ja mam duzo typow dziewczynskich imion, o meskich nie mysle :p
ja tez z tych co patrza na popularnosc i unikam tych najczesciej nadawanych - gdyby nie to to na bank mialabym Hanie albo Zosie :/
To co prawda tylko warszawskie statystyki, no ale jednak cos mowia i ja sie kierowalam tym zestawieniem przy dokonywaniu wyboru dotyczacego pierwszej corki ;)
Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki
Moze bedzie pomocny i da ktorejs z Was jakis ogląd sytuacji ;)
 
Ja szukam jeszcze cos polskiego pasujacego do Jonathan (wymowa niemiecka z "J"). Drugie imie, zeby sie dziadkowie nie obrazili ;-)
 
reklama
Do góry