reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych najmłodszych

Po usg zaplanowałam ze pójdziemy do teściów kupie małe skarpetusie różowe lub niebieskie i włożę w torebkę jak bedą pytać to wyjmę i będę czekać na ich reakcje :)moi teściowie maja 4wnukow i 1wnuczke moja Martusie :)
 
reklama
marzenka fajny pomysl ;))

kurde no ja to tez z jednej strony zeby wiedziec dla tej wyprawki bo jak by byla dziewuszka to mam juz poupatrywane rozowe rzeczy ,ochraniacze, kocyki takei typowo cukierkowe bardzo bym chciala bo przy lusi ta pierwsza wyprawka byla bardzo neuntralna bo kupowalam zanim sie w 33 tygodniu na 100procent dowiedzielismy ze dziewczynka wiec ... eh a z drugiej strony czy mi nie bedzie przykro ze sie zapytalam ;( no a z 3 strony to boje sie ze nie bede pytac cala ciaze o plec a na koncu ciazy gdzies na usg czy w szpitalu na usg przed samym porodem lekarz wypali jaka plec bo zapomne powiedziec ze nie chcem znac plci do porodu ;O
 
bluelovi ja podobnie jak marzenka2015 nie wytrzymałabym do porodu i też chcę wszystko przygotować zanim dzidzia przyjdzie na świat:tak:
Już się nie mogę doczekać poznania płci maluszka:-D
 
Bluelovi jak technik robiąc usg zobaczy płeć i zapyta czy chcemy ja poznać to nie ma opcji zeby powiedzieć "nie":)może zmienisz zdanie w ostatniej chwil;)zwykle na połówkowych dowiadywałam sie jaka płeć wiec pewnie i teraz...ja jestem z tych dociekliwych osób...jesli mam opcje ze moge wiedzieć to oczywiście skorzystam :)..ta niewiedza,niepewność i czekanie straszne byłoby dla mnie ..
 
Mi się marzy druga córcia, mamy Miję, jak będzie druga córa to Kaja. Dla chłopca już w 1 ciązy myśleliśmy Aleksander, ale nam jakoś przeszło. Podoba nam się Oliwer, ale nie jesteśmy do końca przekonani. Może Mikołaj....
 
Mam synka Aleksandra ale wolamy Aleks. Ja chciałam dać mu na imię po prostu Aleks ale mąż chciał Aleksandra wiec poszliśmy na kompromis ;-)
Co do drugiej dzidzi to nie wiem... Dla dziewczynki może hmmm Natalka. A dla chłopca to już w ogóle nie wiem ;-)
 
reklama
Do góry